Wpis z mikrobloga

Obserwując święte tagi zauważyłem, że tak jak kiedyś tematem przewodnim były niepowodzenia w randkowaniu tak teraz charakter społeczności zmienił się w ten sposób, że już ludzie przestali się tym emocjonować tylko przeszli bardziej w fazę akceptacji. Teraz bardziej niż #tfwngf przegryw skupia się na kołchoźnictwie, na ogólnej samotności wśród oskariatu, ale już sam fakt, że dziewczyny są takie czy owakie nie jest już gorącym tematem.
#przegryw #blackpill
Bananek2 - Obserwując święte tagi zauważyłem, że tak jak kiedyś tematem przewodnim by...

źródło: no

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Bananek2: temat się przejadł, szczególnie dla facetów po 30-stce, gdzie wtedy serio zachodzi proces przewartościowania swojego przegrywu.

No i również wtedy powoli spada libido, gdzie to ono powodowało między innymi frustrację w braku partnerki czy ogólnie dostepu do seksu.
  • Odpowiedz
@Bananek2: ja to już mam w dupie, baby na siłę szukać nie będę, bo mi przestało zależeć. Kołchozuje sobie, czasem pojeżdżę na rowerze i taka to moja żałosna egzystencja.

  • Odpowiedz
@Bananek2: na babskim forum wanda jest pełno tematów o braku szans na partnera itd. Warto zajrzeć, czyta się to trochę jak wykop xD
  • Odpowiedz