Wpis z mikrobloga

W Honda Kolaczek to jednak tęgie łby pracują. Robiłem tam pierwszy serwis moto. Wszystko okej, po powrocie sie zorientowałem ze podmienili mi ramkę na tablice rejestracyjną na taką ze swoim napisem - nie mam z nimi umowy reklamowej ale już machnąłem ręką. Ciekawiej się dziś zrobiło, bo musiałem zdemontować ramkę do montażu stelaży i coś nie mogłem tego dolnego plastiku odpiąć a pamiętałem, że to było na wcisk. W końcu sie udało - oczywiście wszystko popekało - a wiecie dlaczego? Te zjeby zrobiły to na kleju. Ha tfu

#motocykle #motomirko #krakow
pepepanpatryk - W Honda Kolaczek to jednak tęgie łby pracują. Robiłem tam pierwszy se...

źródło: 1000023862

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Ja parę lat temu byłam na jakiejś akcji serwisowej w ich salonie w Wieliczce i nic takiego się nie #!$%@? (tablic mi nie tknęli). Mega lipa jeśli to ich celowe działanie.
  • Odpowiedz
@pepepanpatryk Januszex, ja zawsze sprawdzam i zastrzegam że nie życzę sobie takich praktyk gdy przyjeżdżam do nowego warsztatu. W jednym gość się oburzył że to nie do pomyślenia takie praktyki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pepepanpatryk: mi też tak wymienili co prawda byla trochę stara ramka, ale też nie pytali, w innym serwisie nie wymienili na swoją, ale poprosiłem żeby dali swoją ładniejszą i już tamci nie mają reklamy
  • Odpowiedz