Wpis z mikrobloga

  • 0
@Havun No domyślam się, że to nie będzie klimat Mafii 2, śniegu i „let its snow” w tle. Generalnie za bardzo nie mam już w co pykać i właśnie mafia wpadła mi do głowy, że jeszcze jest nieograna.
  • Odpowiedz
@GwachQar: Crap straszny. Gra zaczyna się od tego, że mordujesz zakładnika kompletnie bez sensu a później absurdy tylko narastają. Grasz jakimś chorym na łeb psychopatycznym mordercą zabijając wszystkich praktycznie bez sensownego uzasadnienie fabularnego a co najwyżej miałkiego.
  • Odpowiedz
@GwachQar: Jeśli lubisz wykonywać wiele razy to samo w kółko do końca gry, to odpalaj śmiało. Znaczy gameplayowo naprawdę gra rekompensuje gówniane aktywności, więc jeśli lubisz cichaczem zabijać i postrzelać to giera fajna. AI niestety głupie jak but.
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT @Havun @MetalowyBieg @POPCORN-KERNAL @typbezkasy95 @Hehave91

Beka w #!$%@?. Mój kąkuter przewyższa maksymalne ustawienia, a przed uruchomieniem jest alert, że nie spełnia minimalnych xD
Generalnie grafika to jakiś dramat nawet jak się ustawi maksymalne. Bliżej to przypomina jakieś stare saints row niż mafie.
Odległość renderowania to jakiś żart.
Nie da się czytać napisów, bo część jest zasłaniana przez minimapę. Model jazdy to ja nie wiem skąd
  • Odpowiedz