Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw szczerze to nie wiem co w życiu zrobiłam tak złego że jestem praktycznie zawsze sama
Nie zdradzam , jestem lojalna mam poczucie humoru , lubię pomagać innym , umiem dobre ciasta , staram się pomagać słabszym , nie lubię ciemnych typów czyli totalna odwrotność mitycznej "p0lki" w i tak jestem sama
Czasem mam wrażenie że każdy właśnie po cichu pragnie tych wrednych zdradzających bab tylko tak od picu mówią że nie
  • 69
  • Odpowiedz
  • 1
@b0dyload

>@KarnetNaGlony nie poprostu wisi nade mną czarna chmura i nikt nigdy mnie nie pokocha


@Linnior88: nie myśl w ten sposób, to bardzo przykre. Ale postaraj się poznawać nowe osoby :))

Tak zrobię chyba :/
  • Odpowiedz
szczerze to nie wiem co w życiu zrobiłam tak złego że jestem praktycznie zawsze sama


@Linnior88: To pewnie to wstawianie spacji przed znakami interpunkcyjnymi.
  • Odpowiedz
środki przypadkowo usunęłam Twój komentarz


@Linnior88: NIe przejmuj się, nawet nie pamiętam o czym pisałem. :) Co do związków - dobrze jest być z kimś, nigdy za późno.
  • Odpowiedz
  • 0
@horus666

>ale po poznaniu między innymi typa który mnie bil


@Linnior88: takiemu to tylko sypnąć coś do porannej kawy.

Aż taka podła to nie jestem chociaż czasami pewnie ludzie mają takie wrażenie
By mnie sumienie zjadło że może mu się coś przeze mnie stać
  • Odpowiedz
że może mu się coś przeze mnie stać

@Linnior88: Bo Twoje siniaki to były na żarty? Pewnie to niemodne ale zasada "oko za oko, ząb za ząb" to chyba jedyna sprawiedliwa zasada. Rozbolałby go brzuch i dostałby biegunki to by zrozumiał, że ludzkie życie się szanuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@horus666

> że może mu się coś przeze mnie stać

@Linnior88: Bo Twoje siniaki to były na żarty? Pewnie to niemodne ale zasada "oko za oko, ząb za ząb" to chyba jedyna sprawiedliwa zasada. Rozbolałby go brzuch i dostałby biegunki to by zrozumiał, że ludzkie życie się szanuje.

Oj nie martw się już z nim z 4 lata nie jestem :3 chociaż 2 miesiące po rozstaniu to miałam codziennie
  • Odpowiedz