Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw szczerze to nie wiem co w życiu zrobiłam tak złego że jestem praktycznie zawsze sama
Nie zdradzam , jestem lojalna mam poczucie humoru , lubię pomagać innym , umiem dobre ciasta , staram się pomagać słabszym , nie lubię ciemnych typów czyli totalna odwrotność mitycznej "p0lki" w i tak jestem sama
Czasem mam wrażenie że każdy właśnie po cichu pragnie tych wrednych zdradzających bab tylko tak od picu mówią że nie
  • 69
  • Odpowiedz
@Linnior88: a w jaki sposób szukasz tych normalnych facetów, w których celujesz? bo wiesz, jednym z głównych powodów samotności jest izolowanie się od wszystkich ewentualnych relacji i np. spędzanie całego dnia na wykopie bez próby nawiązania relacji z kimkolwiek nowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@KarnetNaGlony nawet wykopek pragnie dynamiczniar które się ciągle głupio śmieją jak debil do sera , ja się nie umiem i nie lubię uśmiechać bo mnie wszystko przygnębia i się wszystkiego boje
  • Odpowiedz
@Linnior88: No spoko, ale w dzisiejszych czasach nawet w necie możesz poznać masę osób. Dlatego po prostu pytam gdzie ich szukasz/w jaki sposób próbujesz ich poznać.
  • Odpowiedz
  • 0
@GARN pod warunkiem że jest 10/10 i chuda , dla nich szara mysza to jak założy dziadowe ubrania i okulary ale nadal wygląda z twarzy jak Angelina Jolie
  • Odpowiedz
@Linnior88: Czyli nie podoba Ci się bycie samej, ale nie masz zamiaru nikogo szukać i masz problem z tym, że nie możesz nikogo znaleźć?

Serio? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@szach-perski bo ja ogólnie każdego bronie jak mi kogoś szkoda bo mam mega miękkie serce co nie znaczy że sama bym tak tanczyla, nie mieszaj pojęć ..
Poprostu jestem wrażliwa i niecierpie jak się kogoś linczuje bo mi się szkoda tego kogoś robi
  • Odpowiedz
  • 4
@GARN nie robia sobie żartów odkąd nie jestem chuda to każdy jest dla mnie niemiły
Lubi się tylko ładnych ludzi a każdy takim jak ja dosrewa
  • Odpowiedz