Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw szczerze to nie wiem co w życiu zrobiłam tak złego że jestem praktycznie zawsze sama
Nie zdradzam , jestem lojalna mam poczucie humoru , lubię pomagać innym , umiem dobre ciasta , staram się pomagać słabszym , nie lubię ciemnych typów czyli totalna odwrotność mitycznej "p0lki" w i tak jestem sama
Czasem mam wrażenie że każdy właśnie po cichu pragnie tych wrednych zdradzających bab tylko tak od picu mówią że nie
  • 69
  • Odpowiedz
@Linnior88: i pokazujesz, że masz to gdzieś robiąc wpis, w którym piszesz że jednak Ci to przeszkadza i nie masz tego gdzieś? co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Sayiv

@Linnior88: i pokazujesz, że masz to gdzieś robiąc wpis, w którym piszesz że jednak Ci to przeszkadza i nie masz tego gdzieś? co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poprostu się chciałam wyżalić , że się całe życie staram chce żeby było dobrze a wszystko mi się wali na łeb
  • Odpowiedz
@Linnior88: Istnieją pewne granice, w które ludzie się wpisują. Każdy ma własną małą fortecę, którą ciężko obalić od środka, a co dopiero z zewnątrz. Dlatego nie istnieje żadna autentyczna i trwała emocjonalnie relacja. Zgaduję, że chciałabyś się zaangażować ale w gruncie rzeczy boisz się tego, czego nie możesz kontrolować, co wnioskuję stąd, ze napisałaś, że nie lubisz ciemnych typów, a przypuszczam, że nie potrafisz rzetelnie i trafnie ocenić zachowania oraz
  • Odpowiedz
  • 1
@horus666 no czasy są wyjątkowo #!$%@? same zdrady , latanie za 5 laskami na raz , brak romantyzmu tylko chęć zaciągnięcia kogoś do łóżka jak najszybciej i pozbycia się
Ludzie są okropni
  • Odpowiedz
@Linnior88 czemu jestem zawsze sama
Rozważ czy masz sprecyzowane wymagania wobec drugiej osoby, czy ty coś masz do zaoferowania drugiej osobie sobą , szukaj w miejscach gdzie są twoje pasje np , dużo rozmawiaj i poznawaj nowych ludzi to zwiększa dużo szanse na poznanie właściwej gdy nie poznajesz nikogo masz prawie zerowe szanse że znajdziesz bo może gdzieś tam jest ale nie wie o twoim istnieniu nawet
  • Odpowiedz
@Linnior88: Nieprawda, ja sam oraz sumie trochę facetów których znam, lubią jak kobiety mają trochę ciałka. A np. mój młodszy brat to sobie znalazł naprawdę potężnie grubą dziewczynę i są szczęśliwi. Dodam że Braciak całkiem dobrze wygląda.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rekttiemal

@Linnior88: Nieprawda, ja sam oraz sumie trochę facetów których znam, lubią jak kobiety mają trochę ciałka. A np. mój młodszy brat to sobie znalazł naprawdę potężnie grubą dziewczynę i są szczęśliwi. Dodam że Braciak całkiem dobrze wygląda.

Tylko że takie szczęśliwe przypadki zawsze mnie omijają ...
  • Odpowiedz