Wpis z mikrobloga

drogie #niebieskiepaski, jeżeli wydaje wam się że zakupy w centrum handlowym z #rozowepaski to najgorsze co może się przytrafić, idźcie z nietypowym #gimbusem szukać butów w rozmiarze 39... masakra, nie dość że foch że w ogóle trzeba po sklepach chodzić, założenia że but nie może być niebieski, to jeszcze taka rozmiarówka nie istnieje w ani w butach dziecięcych ani w męskich :/


#gorzkiezale #zakupy #buldupy XD
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@nomoreregrets: tia, ma też i tak wyrosnietych kolegów, ale młody ma jeszcze czas na dojście do takiego rozmiaru (zwłaszcza że tata i dziadek podrosli bardzo późno i mają powyżej 180cm wzrostu)

@epi: @tajek: @MasterSoundBlaster: @NiepotrafieAngielskiego: napisałam przecież że to nietypowy gimbus... nawet próbowałam wcisnąć coś "modnego" ale nieee, przecież to pedalskie, nie założy

@januszmotzno: @padobar: oczywiście że niebieskie
  • Odpowiedz
@KubKa: Generalnie jakby nie patrzeć to osobniki z roczników 97-2000 są jacyś wyrośnięci. Trochę mi dziwnie z tym że stanę przy takim 14 letnim gówniarzu a ten ma już 190cm +- i już jest wyższy ode mnie. Faktycznie, to jest nietypowy gimbus. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@nomoreregrets: w 6 klasie miał ze 140 cm może, a jego najlepszy kumpel ponad 190. zabawnie razem wygladali

w zeszłym roku młody dwa razy leżał w szpitalu na badaniach. ale był za duży na hormon wzrostu. a w ciągu roku urósł o ponad 10 cm więc się rozkręca (mam nadzieję, bo niscy faceci mają straszne kompleksy)
  • Odpowiedz