Wpis z mikrobloga

@fff112: Ale was boli, że ten Hiszpan jest przystojniejszy od 99% Polaków xD takie figury są również pokazywane w Tańcu z Gwiazdami i innych programach, w których, tu cię zaskoczę, występują również zamężne kobiety i nikt nie robi z tego tak ogromnej afery. Więc cała ta wasza sraczka z bachatą wynika właśnie tylko i wyłącznie z waszych kompleksów: widzicie zagrożenie w tych tancerzach, jesteście zazdrośni, ze takich facetów chcemy :))
  • Odpowiedz
  • 276
@Mamaboss: czyli jak rozumiem Lewandowski wrzucający raz po raz jak ociera się o młode Hiszpanki to też byłby w Twoich oczach obraz realizacji pasji i świetna zabawa?

Czy może zaraz by się zaczęło 'hur dur, ojciec i mąż a tak się zachowuje!!!!'
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Oczywiście, bo taniec bachata to ocieranie się tyłkiem albo cipskiem o obcego chłopa :)))) ja tam widzę po prostu kroki i figury taneczne, nic więcej.

Robert gdyby chciał to też może sobie pójść na kurs tańca, ale widocznie nie ma takiej potrzeby :))
  • Odpowiedz
  • 6
Oczywiście, bo taniec bachata to ocieranie się tyłkiem albo cipskiem o obcego chłopa :)))) ja tam widzę po prostu kroki i figury taneczne, nic więcej.


@Mamaboss: zadałem prostę pytanie ale jak widzę odpowiedź na nie Cię przerasta. Bo ten wywód powyżej odpowiedzią nie jest
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Jak widzę to póki co ciebie przerasta obiektywne spojrzenie na taniec Ani, powtarzasz jedynie wysrywy wykopków, żeby dostać poklask od reszty przegrywow i inceli ;)
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Ja nikogo nie obrażam, jeżeli jednak ty twierdzisz, że taniec w parze to obcieranie się to nie mamy naprawdę o czym rozmawiać. Powodzenia z takim podejściem, daleko nie zajdziesz :))
  • Odpowiedz
  • 0
@Mamaboss: Wciąż nie odpowiedziałaś na moje pytanie i robisz milion fikołków żeby tego nie zrobić.

taniec w parze to obcieranie się


@Mamaboss: Nie, taniec w parze to nie jest obcieranie się. To co wrzuca lewandowska to
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Odpowiedziałam nie raz, tak właśnie umiecie czytać i tak właśnie rozumiecie kobiety. Nie dziwcie się wiec, że zostajecie sami :)))

Bachata to taniec w parze, a nie obcieranie się. Gdyby Ania tańczyła lap dance lub twerkowała przed obcym mężczyzną, to owszem, nie byłoby to w porządku, jednak jest to zwykły taniec towarzyski.

Oczywiście są to rzeczowe argumenty, macie przeświadczenie o swojej wyjątkowości jakbyście byli jakimś narodem wybranym, a tam
  • Odpowiedz
  • 3
Nie dziwcie się wiec, że zostajecie sami :))) (...) a tam naprawdę jesteście jednymi z najbrzydszych europejskich mężczyzn

Brawo, kolejny fikołek i obelgi. Teraz zastanawiam się czy naprawdę jesteś tak ograniczona czy jednak trollujesz.

Odpowiedziałam nie raz, tak właśnie umiecie czytać


@Mamaboss:
ATAT-2 - > Nie dziwcie się wiec, że zostajecie sami :))) (...)  a tam naprawdę jesteś...

źródło: Screenshot 2024-06-07 at 14.52.32

Pobierz
  • Odpowiedz