Wpis z mikrobloga

@vvv-vvv: Nie trzeba być konfedepisowcem żeby się nie wkurzyć na to, że nasi żołnierze na granicy giną a tych co się próbują bronić się w kajdankach z domu wyciąga. Dużo lewaków się też tym faktem wkurzyło
  • Odpowiedz
@andbatros tylko dużo się pisze o wydarzeniach, a nie o tym, że takie mamy przpisy. Nie jesteśmy w stanie wojny, aby wojsko mogło używać broni palnej na granicy w obecnych sytuacjach. Potrzeba zmian przepisów odnośnie wojny hybrydowej, specustawa, której poprzednia władza nie zrobiła, a obecna to czas pokaże
  • Odpowiedz
ale ty jesteś za konfą typie, to po co się wypowiadasz?


@PolishCebula: No skoro jestem za konfą to chyba najlepiej wiem skąd tyle konfiarzy się wzięło. Więc będę najlepiej potrafił odpowiedzieć na pytanie. A napisałem, że liczba się nie zwiększyła tylko po prostu masa oburzonych ludzi też się uaktywniła która niekoniecznie jest za konfą i wygląda tak jak by to wszyscy tam byli konfiarzami i pisowcami
  • Odpowiedz
@andbatros

@vvv-vvv: Nie trzeba być konfedepisowcem żeby się nie wkurzyć na to, że nasi żołnierze na granicy giną a tych co się próbują bronić się w kajdankach z domu wyciąga. Dużo lewaków się też tym faktem wkurzyło


No i dlatego racjonalną odpowiedzią na to jest zarywanie głównej znaleziskami jak to Kurdej Szatan ma krew na rękach i innym gownem xD Jakby Tusk ogłosił, że na granicy gniazda ckmów ustawiają
  • Odpowiedz
@andbatros: Niepopularna opinia - a ja uważam, że poza gigantyczną falą ruchu generowanego przez troll farmy i polityków, to ludzie niespecjalnie się tym tematem przejmują. Bardziej dyskusja się toczy o tym kto na tym zyska, a kto straci, niż na samym człowieku.

Ogromnie szkoda chłopa, ale bądźmy realistami - to jest to zawód wyższego ryzyka - i tak jak nikt się specjalnie nie przejął śmiercią żołnierzy w trakcie szkoleń tak
  • Odpowiedz
konfiarz = pisowiec


@siepan: Taa... dlatego jak PiS był u władzy to na głównej wykopu było tyle hejtu na PiSiorów. Skoro główna jest przez Konfiarzy opanowana to powinni wychwalać PiS w niebogłosy w tamtym czasie.
Nie wciskaj kitu, że PiS = Konfa = Rosja. To celowa retoryka którą wciskacie w każdym komentarzu żeby obrzydzić Centrowym ludziom głosującym na Konfe, Konfederację xD Tak samo jak wciskanie kitu, że Mazurek jest PiSiorem.
  • Odpowiedz
Mazurek jest PiSiorem.

ośmielił się obrazić Waszego wspaniałego Tuska i Hołownie to już się stał PiSiorem


@andbatros: mazurek jest na 100% pisiorskim (krypto)pachołem i świadczy o tym nie to, kogo ciśnie tylko właśnie to kogo NIE ciśnie i o jakich aferach NIE mówi.
  • Odpowiedz