Wpis z mikrobloga

tl;dr Inne części spider-mana (te dostępne na ps5) też są tak #!$%@? poprawnością polityczną?

Ja #!$%@? zagrałem w tego spider-mana który jest w ramach subskrypcji ps+ i takiego stężenia murzynów to nigdy nie widziałem w żadnej grze (ba nawet w netflixie), tam jedyni biali to główny przeciwnik (który jest tym w #!$%@? złym) i jakieś mniejsze postacie z misji pobocznych jak gość któremu było trzeba uratować kota, oczywiście ten biały musiał być najpierw pokazany jako ksenofob i gbur któremu i tak murzynek pomógł i nawrócił rasistowskiego białasa.

Nawet #!$%@? nie chce mi się wspominać o tym, że murzyni to przedstawieni są jako intelektualna elita ratująca świat xD

#ps5 #gry #playstation #spiderman #sony
  • 10
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: takie czasy niestety, czarni w stanach to 13%, w większych miastach troche wiecej,
co jakiś film ostatnio to dziewczyna głównego bohatera jest czarna.
Na siłe promowanie kolorowych, tylko po co

w spider-man 2 to wepchali wszystkie wątki, tęczowe flagi, ekologia, biali to jakiś znikomy procent mieszkańców
  • Odpowiedz
  • 0
w spider-man 2 to wepchali wszystkie wątki, tęczowe flagi, ekologia, biali to jakiś znikomy procent mieszkańców


@Rebelll: dzięki takiej odpowiedzi szukałem, kojarzysz jak w 1 części spider-mana? Bo 2 to już na pewno nie kupię.
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: Żadna część Spider Mana nie jest "#!$%@? polityczną poprawnością", no chyba, że przeszkadza ci sam fakt istnienia Murzynów, których w realnym Nowym Jorku jest mnóstwo to może i faktycznie lepiej nie graj w żadną część.
  • Odpowiedz