Wpis z mikrobloga

@officer_K: nakazie jedzenia robaków, zakazie używania gotówki

Tu akurat rozchodzi o ukrócenie alternatywy. Już nie kupisz auta za gotówkę, tak samo jak chociażby biletów lotniczych. Dodatkowo wprowadzając cyfrową walutę wprowadzą bonusy za korzystanie i przy transakcjach itd ludzie sami założą sobie kajdanki.
A co do nie jedzenia mięsa, przecież zalecenia i plany są jawne. A białko skądś czerpać trzeba.
  • Odpowiedz
Już nie kupisz auta za gotówkę, tak samo jak chociażby biletów lotniczych. Dodatkowo wprowadzając cyfrową walutę wprowadzą bonusy za korzystanie i przy transakcjach itd ludzie sami założą sobie kajdanki.


@obserwator_nsa: #!$%@? sytuacja... Chyba jednak zrezygnuję z zakupu nowego auta, bo przecież W KAJDANKACH NIE DA SIĘ PROWADZIĆ! A co z ustawą 447? Chłopaki z k0nfederacji mnie tak nastraszyli nadchodzącym zaborem majątku, że wziąłem babcię do siebie, a pożydowską kamienicę zrównałem
  • Odpowiedz
Tu akurat rozchodzi o ukrócenie alternatywy. Już nie kupisz auta za gotówkę, tak samo jak chociażby biletów lotniczych. Dodatkowo wprowadzając cyfrową walutę wprowadzą bonusy za korzystanie i przy transakcjach itd ludzie sami założą sobie kajdanki.


@obserwator_nsa: Neuropa obudzi sie dopiero jak ktoregos dnia okaze sie nagle ze nie moga kupic mefedronu za gotowke od dilera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ludzie którzy chcą teraz zakazać samochodów spalinowych, zakazać jedzenia mięsa, to są ci sami ludzie którzy by jeszcze 200 lat temu popieraliby niewolnictwo.

@wielkifanrapu: Ba, Żydzi kontrolowali prawie cały rynek handlu niewolnikami. W Ameryce targi niewolników nawet nie odbywały się w żydowskie święta.
  • Odpowiedz