Wpis z mikrobloga

ale o czym my tutaj rozmawiamy gość protestuje, żeby wstrzymać kredyt 0% dodając chwytliwe hasło, że nie będzie go stać na mieszkanie


@Metylo: z 1 strony protestuje przeciw bk0% ale z 2 oczekuje ze mu panstwo wybuduje za darmo mieszkanie i to najlepiej w centrum miasta. a w wieku 19 lat to oczywste ze nikogo nie stac na zakup mieszkania no chyba ze je dostanie w prezencie od rodzicow z okazji
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: w dupie mam Areczka i jego biede xd to że on miał przesrane bo go matka biedaczka zrobiła nie zmusza mnie do tego żebym ja uprawiała cierpiętnictwo. Niech ma pretensję do swoich starych że go zrobili będąc biedakami
  • Odpowiedz
Typ ma racje, młodzi mają oczekiwania z dupy bo naoglądali się celebrytów i gwiazdek z OF i chcą żyć tak samo.


@apeee: no tylko ja sam teraz jako 30+ po likwidacji firmy szukam etatu i jedynie widze oferty z dużych firm i banków za 3500-4400 netto ;] Nie ma żadnych ofert powyżej 5k dla zwykłych śmiertelników, którzy nie chcą być menagerami, czy jakimiś guru od programowania/automatyzacji. A obecnie nie do dostania
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Nie ma żadnych ofert powyżej 5k dla zwykłych śmiertelników, którzy nie chcą być menagerami, czy jakimiś guru od programowania/automatyzacji.
Żadnych mordo. Moi rodzicę nie są żadnym z twoich wymienionych punktów i zarabiają po 7k+ netto, moja babcia mimo tego że już ma emeryturę śmiga dalej za 6k netto. Wszystko mieście do 100k mieszkańców. Niech to do ciebie dotrze że proste pracę na takie na które jest ogrom chętnych są kiepsko
  • Odpowiedz
@Metylo: W sumie trochę fikołek, bo z tego co rozumiem młody nie chcę dopłat do mieszkań, a starszy wyzywa go za to od darmozjadów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Liarek123 napisałeś ścianę tekstu a w sumie to nie napisałeś żadnego konkretu tylko, że trzeba być obrotnym i mieć zawód techniczny, dziękuję kapitanie oczywisty
  • Odpowiedz
@Metylo: Sporo prawdy ma. Polecam podejście, że w życiu nic człowieku się nie należy, bo i czemu miałoby się należeć. Trzeba dopasować się do rzeczywistości, a nie narzekać. Porównując dzisiejszy świat do tego sprzed 20-30 lat, to w Polsce mamy ogromny progres i nadal możliwość pracy dla otwartego zachodniego rynku.
  • Odpowiedz
no już nie przesadzaj, bo to już marzycielskie pierdzielenie janusza sie Ci właczają.

Pomocnik wykończeniówki od przynieś podaj pozamiataj ma dziś 6k,


@Liarek123: tiaaa chyba w warszawie - tutaj w całym regionie budów 4k netto i umowa to jest prawie mit.

Słuchaj ja ci proponuję, że oddam moją pierwszą pensję w całości tobie lub twoim rodzicom jak mnie zatrudnią w tych mitycznych firmach gdzie robią za 7k netto :D Nawet mówię-
  • Odpowiedz
własne mieszkanie to wygórowane wymagania?

@kerfusuwu: własne mieszkanie w wieku 19 lat w mieście wojewódzkim. Tak, to są w #!$%@? wygórowane wymagania.
  • Odpowiedz
@Metylo: "liberalne rządy", ciekawe w jakim stopniu te rządy są "liberalne".

Liberalizm (łac. liberalis – wolnościowy od łac. liber – wolny) – ideologia i kierunek polityczny, według którego wolność jest nadrzędną wartością


POPIS jest tak wolnościowy, że jest wolny od rozumu i godności człowieka.
  • Odpowiedz