Wpis z mikrobloga

#diablo4 na 89 lvl tłukę moby z levelem 124 na lekko, padają jak muchy. Fakt że muszę się pilnować bo na strzała jestem u niektórych bossów, ale jednak daje radę. Necro w miniony, jednak trochę po swojemu build zrobiłem. Żadnych uber unikatów nie mam. Reszta klas też tak naparza? W poprzednim sezonie grałem rogalem i miałem 90 lvl to ciężko mi było podziemia koszmarów na 46 poziomie zrobić. Chyba blizzard za bardzo w cyferki poszedł, ale dla casuala jak ja to przyjemnie się gra. Ten nowy sezon w końcu dał możliwość tworzenia itemów, to dužy plus.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chuopijak: też, szczególnie barbarzyńca jest bardzo mocny w tym sezonie. Wzmocnili przedmioty i bardzo ułatwili dostęp do affixów, stąd ta wyraźnie większa moc postaci, względem tego co się działo przed tym sezonem. Ogólnie po wbiciu 100lvla ulepsza się tylko przedmioty robiąc coraz to większe PITy i dążąc do u----------a uberbossów. Mi się osobiście ten grindowy lategame już znudził - utknąłem na PICie 90, który musiałbym przebiec pewnie jeszcze ze 100x,
  • Odpowiedz
@Chuopijak: NM czy bossy w tym sezonie nie są problemem, ale to nie znaczy, że endgame stał się prostszy. Zabawa zaczyna się na pitach, gdzie będziesz dosłownie walczył o przetrwanie.
  • Odpowiedz
@Chuopijak: 200, najwyższy jaki do tej pory osiągnęli topowi gracze to coś koło 140+. Jeśli więc wydaje Ci się, że jest to łatwe do zrobienia, życzę powodzenia :)
  • Odpowiedz
  • 0
@kopii: nie twierdzę, że łatwe tylko chodzi mi o to, że jak już zrobisz sezon, ubijesz każdego uber bossa, zdobędziesz najlepsze itemy, że lepszych się już nie da to już chyba nie ma po co grać. Trzeba czekać na następny sezon, albo nowa postać.
  • Odpowiedz
@Chuopijak: Zdobycie "najlepszych" itemów w obecnym stanie gry jest praktycznie niemożliwe. Zawsze można trafić np. lepszy roll przy temperingu, a że tam jest ograniczona liczba prób to raczej jak ktoś trafi to co chce to już dalej sie nie bawi. Kolejna rzecz masterworking i polowanie wzmocnienie pożądanego affixu, gdzie to ci może zając dużo czasu na farmienie pitów i złota. Dopieszczanie itemków rozciągnęło się badzo.

Sam z doświadczenie mogę powiedzieć
  • Odpowiedz