Wpis z mikrobloga

W co warto inwestować? W jakie konkretnie samochody i dlaczego?

Oto jeden z moich faworytów:
Fiat Multipla - Jest ich 6 na polskim OLX i 5 na mobile. To jest mało, a podaż to jedna z kluczowych kwestii. Mam oczywiście na myśli tę generację z dwoma rzędami lamp. Super unikatem są ładnie zachowane egzemplarze z niezużytą tapicerką. To o tyle niespotykane, że tapicerka w tych Multiplach była wykonana z wyjątkowo nietrwałych materiałów, które na dodatek zużywały się wyjątkowo brzydko. Dotyczy to nawet samochodów ze względnie niskimi przebiegami. Perfekcyjny egzemplarz będzie, więc czymś absolutnie wyjątkowym, czymś czym będzie można błysnąć w nieoczywisty sposób prezentując go wśród szlachetniejszej włoszczyzny.
Generalnie Multipla jest „na językach”. Było o niej głośno, praktycznie od zawsze a teraz to jeden z najtańszych samochodów dostępnych na rynku. Można je kupić już za kilka tysięcy pln. Ładniejsze egzemplarze, rzadko przekraczają okolice 20k pln. Tymczasem obiło mi się o uszy u któregoś z Youtuberów, że ma klienta na Multiplę za 10k Euro, pod warunkiem, że będzie to prawdziwa igła. I wcale mnie to nie dziwi, igła to już unikat.

Cena tego samochodu będzie rosła częściowo w ukryciu, ponieważ nie musi dochodzić do transakcji, aby szukając perfekcyjnej Multipli, w głębi duszy regularnie co kilka miesięcy godzić się samemu przed sobą, że prawdopodobnie przyjdzie wydać jeszcze więcej.
Jak podoba Ci się taki post, to zostaw like - może napiszę podobnych więcej. Po tych 8 latach patrzenia w ogłoszenia, chętnie podzielę się spostrzeżeniami i wejdę w dyskusję, w jakie samochody warto inwestować.

#zdzismoto #samochody #motoryzacja #inwestycje #inwestowanie
DROZD - W co warto inwestować? W jakie konkretnie samochody i dlaczego?

Oto jeden z ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-05 o 22.50.55

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz