Wpis z mikrobloga

@future_: Jak już coś to upewnij się żeby to była Polska2050. No chyba, że chcesz dorzucić głos Hetmanowi to wtedy ładuj bez patrzenia 3D i módl się żeby się nie wylosowało PSL. Ale ogólnie nie podoba mi się ten pomysł. Pachnie teatrzykiem koalicyjnym w momencie jak jest przepływ głosów wewnątrzkoalicyjny to jest git. Raz się podłożymy my, a raz wy do momentu aż głosy nie wyciekają poza. Także jak kogoś temat
  • Odpowiedz
@future_: nie głosował bym na kogoś o takich poglądach jak Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, zwana także Różą Thun. I mówię to jako ktoś kto głosował na PL2050 w wyborach jesienią.

Ja głosuję na konfę, #!$%@?ę to. Nie robiłbym tego w wyborach krajowych, nigdy nawet na nich nie głosowałem, ale nie mam nic przeciwko jak będzie nas reprezentowało więcej murzynosceptyków, imigrantosceptyków i islamosceptyków na poziomie europejskim.

Gdyby była w Polsce
wrednybombelek - @future: nie głosował bym na kogoś o takich poglądach jak Róża Gräfi...

źródło: thun

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 15
@wredny_bombelek: To jest największy dramat w tym temacie, że jedyne dwie partie, które nie dały dupy w tym temacie to Razem i Konfa. Obie opcje przejbane do głosowania dla myślącego człowieka. Czyli podejmowanie decyzji w stylu "Mimo wszystko Duda" ehh
  • Odpowiedz
@wredny_bombelek: Przecież są inni kandydaci z P2050. Gratuluję głosować na partię której twarzą jest ruska onuca XDDDDDD Ciągle kłamstwa, pis po jedno zło, manipulację na Twitterze, ale głosuj głosuj x D Idiokracja, żeby przyznawać się do głosowania na szury
  • Odpowiedz
@emerald-city: co ty #!$%@?, przecież napisałem że nigdy na nich nie głosowałem i że w wyborach krajowych bym tego nie zrobił. Co więcej, sam nie raz śmiałem się z konfiarzy tu na wykopie.

A w wyborach do europarlamentu nie widzę dla nich alternatywy, żadna inna partia otwarcie nie krytykuje masowej imigracji. W innych krajach do głosu dochodzą antyimigranckie partie i mam nadzieję że tym razem wszystkie te partie będą miały coś
wredny_bombelek - @emerald-city: co ty #!$%@?, przecież napisałem że nigdy na nich ni...

źródło: kapital ludzki

Pobierz
  • Odpowiedz
@wredny_bombelek:

Ja głosuję na konfę, #!$%@?ę to. Nie robiłbym tego w wyborach krajowych, nigdy nawet na nich nie głosowałem, ale nie mam nic przeciwko jak będzie nas reprezentowało więcej murzynosceptyków, imigrantosceptyków i islamosceptyków na poziomie europejskim.

tylko że żeby cokolwiek osiągnąć w parlamencie europejskim potrzebna jest prawdziwa dyplomacja a nie konfepisowskie krzyczenie populistycznych hasełek
  • Odpowiedz
@acpiorundc: @kdgc Głosuję na TD i tylko na kandydata PSL. PSL w PE głosował przeciwko paktowi migracyjnemu, przeciwko zmianie traktatów i przeciwko zakazowi diesli. Róża Thun z PL2050 głosowała za wszystkimi. Specjalnie biorę zaświadczenie i jadę do okręgu obok, gdzie jedynkę ma człowiek z PSL, byle nie głosowac na czlowieka z Polski 2050 w swoim okręgu.
  • Odpowiedz
@emerald-city: Nie jestem fanem Konfy, ale kurde łykacie jak pelikany. W Konfie same ruskie onuce i szpiedzy i żaden nie ma postawionych zarzutów, a Braunowi imunitet zabrali za zabawę w strażaka, a nie za zdradę stanu. Ludzie...
kdgc - @emerald-city: Nie jestem fanem Konfy, ale kurde łykacie jak pelikany. W Konfi...

źródło: s (16)

Pobierz
  • Odpowiedz
@kdgc: zagadka - kiedy pan ze zdjęcia został uznany za szpiega, kiedy spotkal się z nim sikorski a kiedy braun, dodatkowo w jakich okolicznościach spotkał się sikorski a w jakich braun; jedynym pelikanem jesteś tutaj ty
  • Odpowiedz
@CamusVevo: Wiem o tym no i co z tego, gdzie zarzuty? Czemu Brown nie siedzi w więzieniu. Narracja polityczna jak każda inna, co się da komu przykleić to się mu przykleja. Brown(pomimo tego że to idiota) to aż takim idiotą nie jest żeby się sam obciążać zdjęciami ze szpiegami wiedząc, że ma w tym temacie grubo na sumieniu.
  • Odpowiedz
I mówię to jako ktoś kto głosował na PL2050 w wyborach jesienią.


Ja głosuję na konfę, #!$%@?ę to.


@wredny_bombelek: też głosowałem na pl2050 i na pewno nie zagłosuję na Różę, ale na konfę? Nie no tyle to nie. Jeszcze na łeb nie upadłem, żeby ruskich debili do rządzenia zapraszać xD
  • Odpowiedz
@wredny_bombelek

Nie robiłbym tego w wyborach krajowych, nigdy nawet na nich nie głosowałem, ale nie mam nic przeciwko jak będzie nas reprezentowało więcej murzynosceptyków, imigrantosceptyków i islamosceptyków na poziomie europejskim.


Dokładnie takie same myśli mnie nachodzą im bliżej do niedzieli xD
  • Odpowiedz