Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Państwo fanatycy #perfum #perfumy

Przychodzę z pytaniem od kogoś kto nie odróżnia do końca perfum od wody perfumowanej.

Szukam słodkich, waniliowych, albo ciasteczkowych perfum, które będą tak intensywnie pachnieć, że będzie czuć to na ulicy.
(jak w przypadku niektórych bab, za którymi aż ja się odwracam bo tak ładnie pachną)

Coś tam kiedyś u Was podglądałam na tagu, że są do różnych perfum jakieś tam (tureckie?) odpowiedniki i że są często nawet lepszej jakości i dłużej się utrzymują na ciele.

Nie zależy mi na markowych, chcę ładnie i słodko pachnieć wanilią lub ciasteczkami ()

Przyjmę porady od fanatyków i chętnie się zainteresuję bardziej tematem
#pytanie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na arabach się nie znam ale jak dla mnie ciasteczkowo-pierniczkowymi perfumami są Spicebomby od Viktor & Rolf :)
Dedykowane mężczyznom ale kobieta też może nosić, czemu nie?
  • Odpowiedz
Ciastka - kerosene sweetly known
Wanilia - lorenzo pazzaglia van py rhum.
Tansze odpowiedniki raczej Cie nie zadowola.
Jak chcesz tanie perfumy, ale troche w innym klimacie to polecam Kismet Angel/Magic - za 100 pachniesz troche „szarlotkowo”
  • Odpowiedz
@Wrrronika: Fajna wanilia jest w Nishane Ani, dobrze projektuje i długo trzyma, tylko trochę kosztuje, ale możesz kupić tutaj na tagu. A z arabów to szarlotką pachnie Lattafa Khamrah i jeszcze słodko, przyjemnie pachnie Zara Desert at Sunset, ale tutaj słabo z parametrami.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wy to udani jesteście, laska daje jasno do zrozumienia, że nie zależy jej na markowych perfumach, sama wspomina o klonach a wy jej proponujecie nishane, xerjoffa albo inne zapachy po 500 zł za flakon
  • Odpowiedz
  • 0
@krytyk1205: O, szkoda, że wcześniej nie podrzuciłeś/łaś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szukałam czegoś takiego. A na tych popularniejszych stronach były raczej ,,standardowe", popularniejsze.
Nie wiem na ile dużo w tym linku jest rodzajów perfum, pewnie nie wszystkie
Ale to i tak fajna sprawa, będę testować zanim stanę się kolejnym perfumiarzem na tagu
  • Odpowiedz
@Wrrronika: mówię ci spróbuj andalusian. Dla mnie bardzo niedoceniony zapach z bardzo dobrymi parametrami. Nie wiem ile teraz stoi ale brałem za 400 setkę a u lucka trafił się taniej. Genialne ciastko/ciasto.
  • Odpowiedz
  • 0
merchant of Venice andalusian soul


@zGdyniMlodyG: Nie no, wszędzie gdzie szukałam to było 400 ale za 50 ml
Dało się 100 ml gdzieś tam trafić ale za 600

Może następny krok. Podłapię rady od kolegi co pisał wyżej i najwyżej sobie zamówię najpierw próbki albo odkupię
  • Odpowiedz
Wy to udani jesteście

proponujecie nishane, xerjoffa albo inne zapachy po 500 zł za flakon


@kanapeczkaa: po czym koleżanka sumując najniższe ceny z perfumehub nakupiła flakonów za ponad 750 złotych.

Ja też jak zaczynałem lubiłem klony, araby itd. Natomiast na ten moment wolałbym przeznaczyć tę kwotę na odlewki nishane, xerjoffów i innych bo ich jakość w porównaniu do zamienników (z wyjątkami) to przepaść :) Nie daj Boże, żeby któryś jej
  • Odpowiedz
  • 1
@weteye: wynika to też z tego, że ja lubię sobie psikać.

Na razie wolę przetestować różne perfumy, jeśli coś nie będzie mi pasować do oddam mamie, a bardziej by mnie bolało gdybym zapłaciła 500 zł za coś co nie będzie mi pasować.

Ale dostałam hinty od kolegi, weszłam też na jakieś grupki na FB i widzę że tam ludzie też jako tako próbki sprzedają. Więc teraz, następnym razem będę się
  • Odpowiedz