Wpis z mikrobloga

Niech ktoś mnie ustawi, bo mogłem wrzucić wolny hajs na nvidie na początku roku i miałbym +ćwierć miliona zł na tym. W pół roku. Już po podatkach. To jest prawie 42k miesięcznie.Za nic nie robienie. Możecie mnie zwyzywać od głupków xD
#pieniadze #gielda
  • 39
  • Odpowiedz
@interpenetrate 15 lat temu mogłeś odpalić na kompie kopanie bitcoinów, w początkowej fazie to nawet na średnim sprzęcie można było zyskiwać kilkaset BTC dziennie, czyli obecnie kilkadziesiąt milionów dolarów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Pietruchoowy: jak BTC było po 10zl kumpel namawiał mnie abyśmy kupili po 100 na początek ale nie ogarniałem o co chodzi właściwie z tym elektronicznym pieniądzem j wyłożyłem laskę.
  • Odpowiedz
Niech ktoś mnie ustawi, bo mogłem wrzucić wolny hajs na nvidie na początku roku


@interpenetrate: To wrzuć teraz, może dalej będzie rosnąć ;) wiesz na ten temat dokładnie tyle samo co na początku roku.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: mialem powykupiona nvidie za srednia cene okolo 200$. sprzedalem wiekszosc akcji jak byly warte kolo 400$ za akcje xdd teraz mi tylko jedna zostala xd. moglem miec 100k+ zł zysku a wyszlo tylko około 20k zł (wliczajac tą jedną niesprzedaną)

pamietam jak na reddicie na /r/stocks pisali ze te 400$ to chora cena za akcje, ze to banka i zaraz mocno spadnie xdd
  • Odpowiedz