Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Waleczny_Kalafior: o jak ja takich nadgorliwych nie cierpię...całe życie u janusza jak sługa za najniższą krajową i się jeszcze kala i najgorsze jest to, że chciałby "tymi pierdołami o żabach" innych zainteresować.
  • Odpowiedz
@Waleczny_Kalafior bo jak nie masz umiejętności to nadrabiasz zaangażowaniem. Sam pracuje cztery dni w tygodniu, tylko w godzinach ustalonych na umowie, a w piątek wyłączam telefon. Jestem specjalistą w swojej dziedzinie i nigdy nikt nie narzekał, że nie chce pracować po godzinach.
  • Odpowiedz
Najlepsze ze sa takie robaki na byle robocie w korpo typu klepacz tabelek, siedza, #!$%@?, rodzina w domu czeka to ten zostanie pol godziny za frajer zeby cos dokończyć, potem na drugi dzien jeszcze sie chwala ze zostali a tobie robia wyrzuty ze wychodzisz od razu xD
A koniec koncow w 95% przypadkow jedyne czym to sie dla nich konczy to wiecej roboty a nie awanse i podwyzki, bo po co pracodawca
  • Odpowiedz
@Waleczny_Kalafior: Jak nie będziesz robił darmowych nadgodzin to pracodawca będzie mało konkurencyjny xD Pracodawca domy dzieciom pobudował i auta premium z salonu kupił, a niewolnik na ciut ponad minimalnej będzie robił darmowe nadgodziny bo się o zarobki szefa martwi. Mam wrażenie że część ludzi jest traktowana jak śmieci na własne życzenie bo po prostu lubią być ofiarami i jak ktoś ich ma pod butem.
  • Odpowiedz
@Waleczny_Kalafior: powiem szczerze dopóki wczoraj nie zaczęła się dyskusja o skróceniu tygodniowego czasu pracy to nie wiedziałem że w Polsce jest tyle mentalnego niewolnictwa i robactwa - takich jak oni rząd powinien zmusić do krótszego czasu pracy i nagle by się okazało po paru latach że jednak się da i że jednak jest fajnie XD
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy źle się wypowiedziałem, nie chodziło mi konkretnie o ciebie, ale o zdecydowanie większą grupę wykopków. Chciałem tylko wytknąć hipokryzję, a niesty twój nick był wysoko w komentarzach i się załapałes.
  • Odpowiedz