Wpis z mikrobloga

  • 0
@anonimowy_programista ale współczynnik jest podobny xd plus taki zwykle spalinowe palą się już wiekowe auta gdzie ktoś nie pilnuję węży paliwowych a elektryki to nowe auta kilku letnie max max wolę żeby mi się spaliło coś za kilka tysięcy a nie coś w okolicach 100 000 minimum napisz jak elektryków będzie zbliżona liczba do spalinowek
  • Odpowiedz
@Lardor: spadek o 25% to nie jest podobny współczynnik. Gdybyś miał penisa dłuższego o 25% twoja dziewczyna też zauważyła by tą różnicę


wolę żeby mi się spaliło coś za kilka tysięcy a nie coś w okolicach 100 000 minimum


Zaprzeczasz sam sobie. Jeżeli kupujesz coś za 100 000 mnimum, to jest to przykładowo ledwo kilkuletnia Tesla Model 3. Więc idąc swoją logiką... skoro "młodsza" to ma mniejszy współczynnik prawdopodobieństwa pożaru niż
  • Odpowiedz
  • 0
@anonimowy_programista jeszcze raz na spokojnie porównaj te liczby i zawołaj mnie jak będzie zbliżona ilość elektryków bo półki co nic nie udowadniasz jedynie to że jak miałeś małego siusiczka tak dalej jest malutki półki co ta statystka pokazuje elektryków jest mniej to mniej ich pożarów a ja czekam jak będzie podobną ilość elektryków do spalinowych w tedy mi udosadniaj długość swojego malca o którego nie pytałem ale cóż ktoś kompleksy ma
Lardor - @anonimowy_programista jeszcze raz na spokojnie porównaj te liczby i zawołaj...

źródło: temp_file7399240885320488050

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lardor: 0.03 vs 0.04 jest w przeliczeniu na 100 aut. Jeżeli elektryków było by obecnie 100 razy wiecej... to w przeliczeniu na 100 aut, liczba by wyszła ta sama.

Rozumiesz, że o ile liczba aut o ile jest statystycznie znacząca, to nie ma tutaj nic do rzeczy?
  • Odpowiedz
  • 0
@anonimowy_programista #!$%@? patrz 29 tys elektryków na 20 milionow no różnica jest w #!$%@? jak będzie 20 milionów elektryków zawołaj mnie wtedy. Jak nie ma jak różnica jest gigantyczna. Ty te dane tak przetwarzasz jak krakowscy politycy gdzie zrobili ankietę raptem 600 osób tylko wzięło w niej udział i stwierdzili że 99% krakowian jest za SCT. Te twoje dane półki są identyczne i to na paro milionwe miasto i stwierdzili że 600
  • Odpowiedz
  • 0
@anonimowy_programista xdddd ty tępy jesteś. Raz już jaguar kazał oddawać do salonów swoje elektryki bo płonęły masowo jak fabryka #!$%@? dany model i wyjdzie kilka egzemplarzy wadliwych z samo zapłonem to chyba logiczne, że twoje tępe wyliczenia nie będą się zgadzać nie? Plus proszę mi wskazać średnia wieku spalinowek które się palą? Czy w większości to nowe prosto z salonu czy 20 letnie passaty gdzie ktoś #!$%@? złożył elektrykę czy nie zauważył
  • Odpowiedz
  • 0
@anonimowy_programista no to sobie sam odpowiedziałeś sporo elektryków a tylko Tesla umie dobrze robić sporo tych elektryków może miec wady fabryczne i się palić tak samo twoje dane nie pokazują wieku aut który ma wpływ na samozapłon szczególnie jak są serwisowane.
  • Odpowiedz