Wpis z mikrobloga

@CalibraTeam: Mazda 3. A to pudełko śniadaniowe, które wrzuciłeś, jest paskudne. Tak jak miliard innych podobnych pudełek śniadaniowych klepanych na tę samą modłę.
  • Odpowiedz
@Cztero0404:

Szczerze, ja wybiorę podobnie wręcz bliźniacze auto. Mogę przyznać się bez bicia, że mi podoba się Hyundai i30


#!$%@? chyba nawet nieco tańsze są niż Ceedy. Tak czy siak i Kia i Hyindai dają 5 lat gwarancji fabrycznej, warto brać pod uwagę chocby dlatego.
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: Jeśli kryterium jest wygląd, to najładniejszy samochód z tych roczników i w tym budżecie to zdecydowanie Peugeot 508 II generacji w sedanie/liftbacku (producent twierdzi, że to sedan, ale to tak naprawdę liftback). Co prawda praktyczny to on nie będzie, bo miejsca ma nieprzyzwoicie mało jak na taką gablotę, ale styl mega. A Kia Ceed, którą wrzuciłeś, to porządne auto, ale czy najładniejsze? Zdecydowanie nie, to jest "po prostu samochód".
  • Odpowiedz
chyba nawet nieco tańsze są niż Ceedy.


@michal-glus1000: Możliwe bardzo, dla mnie kia i hyundai to dwie marki (a właściwie to jedna bo hyundai jest właścicielem kia motors) samochodów które mają ceny adekwatne w miarę do tego co oferują, są w miarę tanie w naprawach i dobrze się jeździ tymi autami. Przez ostatnie 18-20 lat dokonali naprawdę kroków milowych. Moim pierwszym autem była kia ceed jedynka i też była bardzo
  • Odpowiedz
@DzonyDzony: jest jeszze gtline albo rs line, nie pamietam jak sie nazywa dokladnie, ale wiesz, wygląd jak GT ale pod maską 1.3 130km a nie 1.6 200 :D tutaj budzet by sie domknąl na jakiegos 4 latka pewnie
  • Odpowiedz