Wpis z mikrobloga

Faceci, którzy zaliczają dużo lasek są aseksualni - są łatwi, niewybredni, zdesperowani, bez szacunku do siebie... Taki jest w sam raz na jedną noc, natomiast do stałego związku najlepiej wybrać faceta, który miał jak najmniej kobiet, i to z własnego wyboru (np. zamiast uganiać się za kobietami wolał uderzyć w rozwój osobisty).
Normalna kobieta nie weźmie łatwego faceta. Facet, który potrafi odmówić seksu kobiecie, nawet jeśli jest atrakcyjna, a on sam ma mało szans na obcowanie z kobietą, pokazuje sobą, że w życiu są ważniejsze sprawy niż seks a kobiety nie służą tylko do jednego. Taki facet to prawdziwy człowiek, a nie nienasycone zwierzę kierowane wyłącznie popędem. Taki facet jest cenniejszy niż złoto.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #incel #blackpill #przemyslenia
  • 19
  • Odpowiedz
@irenicus30: no oczywiście, w życiu trafiłam na takiego faceta tylko raz. I oczywiście byłam jego pierwszą, ale jest niedosyt i niestety znalezienie takiego faceta jest wręcz niemożliwe, dlatego trzeba brać co jest.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: imo chodzi głównie o wygląd, a, co do tego, co napisałaś, łatwy nie znaczy Babiarz, można być łatwym, a chcieć związku na lata i wydaje mi się, że taki człowiek, również będzie atrakcyjnym materiałem na męża
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Niestety zachowania młodych, atrakcyjnych polek pokazują coś całkowicie innego. Starsze twierdzą podobnie jak ty tylko pytanie czy to dlatego, że się wyszalały, czy faktycznie nie mogły nikogo znaleźć ze wzgląd na swój światopogląd.
  • Odpowiedz
Faceci, którzy zaliczają dużo lasek są aseksualni


@AlienFromWenus: wiadomo, ze to wysryw, chyba zmieniony z komentarza wykopka- ale mnie nurtuje coś innego - czy przypadkiem ludzie źle używają słowa aseksualny? Tu użyty jako przymiotnik opisujący uczucie opki (opka) do osób, które go nie pociągają. Czy to słowo nie powinno tylko opisywać osoby, która jest asexem? Czyli która nie odczuwa całkowicie lub częściowo pociągu seksualnego?
  • Odpowiedz
@smallboobslover: jako takie określenie powinno byś używane w kontekście osoby nie mającej potrzeb seksualnych, aczkolwiek często widziałam użycie go w kontekście osoby nieatrakcyjnej z powodu jakiejś cechy. Tak się przyjęło i z racji krótkiego brzmienia zostało.
  • Odpowiedz