Wpis z mikrobloga

@jobless: pomijasz troche sedno taką wyliczanką - to, że jej suty stwardniały to jedno, gorzej, że ona uznała, że to jest coś co warto wrzucić w Internet. Połowa tych zdjęć jest po prostu w bardzo złym tonie i pokazuje brak szacunku dla męża. To jest największe kuriozum, że ona nei tylko tańczy i nie tylko jeździ na wakacje z obcymi typami ale robi sobie zdjęcie kucając na wysokość penisa obcego faceta
  • Odpowiedz
@jobless: ludzie od wieków się zdradzali, tylko przeważnie mieli klasę i zachowywali pozory. Tu Anka ma tak gadzi mózg, że się musi całej wiosce (i przy okazji całemu światu) pochwalić, że ją zagraniczniak obraca.
  • Odpowiedz
  • 0
@Retoryk: Zauważyłem po wrzutce. Pierwotnie było "w tańcu" a potem dopisałem podczas i zapomniałem zmienić końcówki. Teraz nie wiem czy się smiać, czy płakać, że to demencja, a nie analfabetyzm... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@LifeReboot: Najwidoczniej nie zuważyłeś, że każda pozycja z listy odnosi się do kontekstu jak w sieci umieściła Anna, ale na stępnym razem bedę pisał prywatną wiadomość z wyjaśnieniem XD. Po drugie to podsumowanie, a nie praca doktorska. Chcesz pisać monografie o Lewandowskiej, to masz do dyspozycji cały wykop, a nie musisz się spuszczać pod moim postem jak hiszpan z akordeonem.
  • Odpowiedz