Wpis z mikrobloga

Mam internet w Vectrze ok 20 lat, aktualnie po skonczonej umowie, miałem 40zl/msc sam net (300mbs) wskoczylo mi na 60zl (po 2 kolejnych latach umowy na czas nieokreślony), są to znacznie gorsze warunki niż ktoś kto zaczyna u nich od 0 bo ma np,. w tej cenie 3msc za 0zł na start.
Ktoś poleci jakiś internet poza vectrą? Miasto Biała Podlaska, są jakieś Radiówki, orange w sumie nie ma jakiegoś ogromnego wyboru.
Czy radiowka ma jakieś wieksze opoznienia (wczytywanie stron, buforowanie youtube), danych nie pobieram, tylko sam internet, raz na pol roku jakas gierka
#pytanie #pytaniedoeksperta #vectra #internet #orange #bialapodlaska #gownowpis #plus
artem17 - Mam internet w Vectrze ok 20 lat, aktualnie po skonczonej umowie, miałem 40...

źródło: 33c51061189_idz_do_vectry_mowili

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@artem17 Huia w dupie ogarneli. To gunwo instaluje się tylko tam gdzie kabla nie da się położyć. Do przegladania stron jako tako ale zapomnij o graniu. Ping bedziesz miał 300, będzie rwało połączenie i szybkość bedzie falowała bo antena będzie się bujać na wietrze, bo deszcz będzie padał, bo gołąb przeleci...
  • Odpowiedz