Wpis z mikrobloga

I widzicie przygłupy, ci co kupili PPV Fame MMA za 50zl za najbardziej stypiarską galę, walkę w balonach tego drugiego dzinolda, teraz wam coś wytłumaczę:

Każdy ma 40-50zł. Tu nie o biedę chodzi. A o to, czy swoim 50zł wspierasz federację, którą reprezentuje psychopata pedofil, która chce zabić rozrywkę, czy federację, która te rozrywkę dostarcza i maksymalizuje. I jak kupowałem PPV na Prime, bo się należało, tak srałem na ostatnie gale Fame, bo były #!$%@?, a jedna z twarzy jest, powtórzę się, psychopata pedofil, tak teraz kupię PPV na clout, bo dwie ostatnie konferencje dały mi mega dużo zabawy i im się to zwyczajnie należy. Jeśli ktoś jest koneserem patologii, jak z mema z piciem wina, to odróżni dobre wino ze starego chateau, od tej #!$%@? amareny, która wciska nam Fame wmawiając, że ich produkt to nowa jakość na rynku winiarskim

#famemma
  • 9
  • Odpowiedz
@filixcastellano: wspieranie pdf'a w fame jest złe, ale byłego sutenera w clout już okej. Czemu? Bo robią dymy. Nie bawcie się w moralizatorów. Chodzi wam tylko o dobre dymy i tak samo wybaczylibyście wreszcie wszystko fejmowi, jakby zaczęli tam robić porządny rozpierdziel.
  • Odpowiedz