Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak myślicie, szło by coś wyrwać jakbym sobie dał w profilu na tinderze czy badoo fotkę przy takim aucie? Koszt wynajmu 1k/dobę a jakby się udało to wg mnie dobra cena za pozbycie się prawictwa. #divyzwykopem mnie nie interesują bo są brzydkie, stare i pewnie mają jakieś choróbska.

#tinder #badoo #zwiazki #seks #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak myślicie, szło by coś wyrwać jakbym sobie...

źródło: Audi-R8-linia

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dobry wóz = dobra chata. Nie ma sensu bo laski takie głupie nie są, teraz Lambo na wyciągnięcie ręki, to nie lata jakieś 90. Jak poleci na furke to będzie oczekiwać że ją przewieziesz, a jak powiesz że to nie jest twoje to co? zleje cie.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @TonyMalin: nie wydaje mi się. Pewnie są ale takie odwalone paniusie sztuczne. Nie mój typ. Wolałbym zwykła młoda juleczkę 6/10 na pierwszy raz.

@De_Fault: czerwone to maja tylko ferrari za 2x tyle xd

@Maxior99: przecież nie chodzi o samo zdjęcie xd Takie coś to bym sobie mógł nawet w photoshopie ogarnąć. Musiałbym z nią pojeździć trochę i dopiero na chatę zawinąć.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: byku. Idź na parking przy szpitalu, poszukaj auta jakiegoś dyra i zrób sobie zdjęcie. Tam jeszcze lepsze fury potrafią stać. Ordynator mojego oddziału jeździ autem o wartości mieszkania w Warszawie
  • Odpowiedz