Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zabawne jest to, że całe życie uważałem się za lewicowca ale ostatnimi czasy bardziej utożsamiam się z prawicą, bo czasem mam wrażenie że są bardziej wolnościowi od lewicy. Problem jest taki, że nie potrafię utożsamić się ze współczesną lewicą, tym bardziej w wydaniu polskim - gdzie albo to są stare komuchy albo bierzemy skrajne problemy z zachodu i na siłę wciskamy w polskie społeczeństwo. Współczesna lewica kompletnie nie ma pomysłu na siebie w dzisiejszych czasach i przypomina patoinfluencerkę, która zrobi wszystko dla rozgłosu, im bardziej kontrowersyjne tym lepiej. Tym bardziej nie mogę się utożsamić, ponieważ jestem mężczyzną i lewica nie ma dla mnie nic do zaoferowania, a przecież problem marginalizacji mężczyzn w społeczeństwie jest ogromny, za to cała uwaga poświęcana jest kobietom i ciągły kult kobiety cierpiącej. Tak samo podejście do LGBT bardziej szkodzi niż pomaga. Zamiast zajmować się poważnymi sprawami i problemami to ciągle jakieś pierdoły i szukanie dziury w całym. Zero pomysłu na politykę, gospodarkę, rodzinę, społeczeństwo.

#polityka #gospodarka #ekonomia #polska #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #revoltagainsthemodernworld #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
bardziej utożsamiam się z prawicą, bo czasem mam wrażenie że są bardziej wolnościowi od lewicy

@mirko_anonim: wtedy gdy chcą zakazu aborcji czy wtedy gdy chcą nierozerwalnych małżeństw?
Owszem, lewica ma mało wspólnego z wolnością ale prawica w rozumieniu konserwatywnych religijnych fundamentalistów ma jeszcze mniej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim prawica i lewica to pojęcia sprzed 100 lat. Jeśli szukasz tożsamości, może spotykaj się z innymi zagubionymi, którzy nie wiedzą, gdzie przynależą. Może wtedy znajdziesz sens.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): LGBT, cała lewica i reszta drobnych to jest wymysł stworzony dla robienia tylko zadymy w odpowiednim momęcie, zobacz sobie na wybory ostatnie, tak bardzo don perinion zapowiadał że wprowadzi związki partnerskie itd itd. a po wyborach cisza, ani środowiska lgbt nie dzwonią ani sam don perinion nie ciśnie, wniosek jest jeden większość marginesu politycznego jest stworzona tylko po to żeby zgarniać określone marginesy wyborców i w odpowiednim momęcie
  • Odpowiedz