Wpis z mikrobloga

@Defined: chyba cię posrało, po tych wszystkich akcjach gonciarza to trzeba go wykreślić z atlasu. Wykopki się śmiały, że kasia i cuck a ten tymczasem peklował julki po same kule i za ćpanie robił sobie z nich worki na spermę. Potem szybkie "no elo, jestem w terapii" i cyk, pora na CSa. Tak się trolluje.
  • Odpowiedz
zawsze mi wyglądał raczej na chuderlaka. Owszem nawet będąc chudym można zrobić mięśnie, ale raczej pewien poziom ciężko przeskoczyć.


@Filem00n: chłop ma już prawie 40 lat, przemiana materii mu tak zwolniła że łatwiej się robi masę
  • Odpowiedz
nagle prąciarz wrzuca film o takim tytule

@harrame: po prostu trolluje i nabija się z tych debilek.
950 tysięcy subów na YT, daleko mu do przegranych :)
  • Odpowiedz
@Ofkors_pl to było po Kasi, która się nie chciała przyznać że jest z pronciaszem, ale ze swoim kolejnym się już nie wstydziła pokazać w social mediach xD
  • Odpowiedz
@Defined: ja pamiętam i to nie była inicjatywa kasi tylko ich wspólna i nawet dawali znaki, że są razem (np. zdjęcia w tych samych piżamkach). W drugą stronę Gonciarz jechał na opinii że otworzył firmę w japonii i jest super duper, a prawda była taka że to ona ogarniała cały backend.
  • Odpowiedz
@Defined: Ich wspólna decyzja, bo póki byli w japonii to mieli #!$%@? i nie rozmawiali o tym zupełnie, bo na socialach się tym nie dzielili, kto miał wiedzieć ten wiedział. Dopiero jak jakieś eventy w polsce zaczęli robić, to nie przewidzieli że ludzie będą pytać, więc jak kasia była sama na panelu to przed całą widownią przyparta do muru nerwowo odpowiedziała, że nie są razem, bo tak opinia panowała, więc było
  • Odpowiedz
950 tysięcy subów na YT, daleko mu do przegranych


@apeee: 950k 4 lata po tym jak sie rozplakal na milion i uznal ze dzieki temu jest artysta, clickbaity w tytułach, a wyswietlenia na poziomie gamingowych youtuberow ktorzy nie maja innego wyjscia niz dalej to pchać bo nic nie potrafią, to nawet im te suby stają w miejscu a nie sukcesywnie spadają xD
Nawet juz posprzedawał te swoje "streetwearowe" ciuszki ktorymi sie
  • Odpowiedz