Wpis z mikrobloga

@Khorne_ no według mnie właśnie nie. To że komuś się nie podoba fakt że składki które wszyscy płacimy coś pokrywają, to nie problem OPa. Nie oszukujmy się większość w wieku 30-40 płaci składki już po 10-20lat i gdyby równowartość tej kwoty przeznaczyć na prywatne leczenie to nigdy by tego nie wykorzystali.
Za to stare baby blokują kolejki i okupują poczekalnie bo im się nudzi w domu, a to też jest z funduszu. jak już szukać problemów to bym zaczął tutaj
Ale nadal, to że korzystasz z czegoś co ci się należy to normalna sprawa

Argument o tym że tym zabiegiem się nie ratuje ani nie naprawia zdrowia też jest z dupy, i jeszcze dodanie przykładów powiększania cyckow żeby tylko zwiększyć wydźwięk jest manipulacja
  • Odpowiedz
@alkoJezus: nie widzisz co sie dzieje na swiecie? Wszedzie dookola wojna, ludzie gina, nawet nie wiadomo czy za 50 lat jeszcze wode bedziemy miec a ty dziecko do tego chcesz wrzucac?
  • Odpowiedz
U nas w małżeństwie bardzo dobrze się układa ale dobijam powoli czterdziestki i życie jakby puste, bezcelowe. Odpuściliśmy jakiś czas temu ale pojawiła się okazja i nadzieje na nowo odżyły


@alkoJezus: A nie lepiej adoptować lub w rodzinę zastępczą? Ja też jest pod 40 i nie pchałbym się już w dziecko, mam dwójkę swoich więc wiem jak ogromny to wysiłek. Jak człowiek jest młody to może się jeszcze pokusić, ale
  • Odpowiedz
@semperfidelis: ale ja nie planuję dzieci.

bo chce się mieć "swoje"?

Czyli te z domu dziecka są gorsze? Bo tak właśnie to przedstawiają invitrowcy - no chce mieć dziecko ALE SWOJE A NIE JAKIEŚ Z ODRZUTÓW
  • Odpowiedz
Zaczynamy #invitro po 15 latach bezskutecznych starań o potomstwo

Dajcie plusika bo się trochę cykam


@alkoJezus: a potem Twoje dzieci również nie będą mogły mieć potomstwa, więc skorzystają z in vitro. Następnie Twoje wnuki nie będą mogły mieć potomstwa i skorzystają z in vitro itd. Kołko niepłodności będzie kręcić się dalej ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@OrlenPlock okulary nie leczą wzroku, bo ludzie ich używający dalej naturalnie nie widzą prawidłowo. Tak samo protezy nogi nie sprawiają, że ludziom nogi odrastają.
  • Odpowiedz
@OrlenPlock:

ps in vitro wiąże się z utylizacją zarodków ludzkich na świętego nigdy w zamrożonym wiadrze lub wylewaniem ich do ścieków. Tak wątpliwa etycznie procedura nie powinna być finansowana z moich pieniędzy.


XDDDDDDD
  • Odpowiedz