Wpis z mikrobloga

Siema dwa pytanka: czy robiąc hard reset tindera, nie ma znaczenia ile dni czekam z zakładaniem nowego konta? I czy do hard resetu zdjęcia muszą być zupełnie inne - czy podobne, przerobione lub z wyczyszczonymi metadanymi również? #tinder
  • 18
  • Odpowiedz
@heatblast1221: możliwe że dzisiaj dam Ci odpowiedź bo planuje założyć drugie konto na nowym nr telefonu. Część zdjęć będzie ta sama, trochę zmieniłem (przycięcie, jakiś filtr) oraz usunąłem metadane, zobaczymy. Jeżeli liczą hash każdego zdjęcia to powinien być inny teraz
  • Odpowiedz
@default1 robilem ostatnio, nie zadzialalo, ale pominalem pare krokow - nie zakladaj z tego samego konta apple lub android. Oni to rozpoznaja nawet jak przy rejestracji podasz inne. Najlepiej na innym routerze tez zalozyc
  • Odpowiedz
@Vegetto i tak i nie - musialbym na stale byc polaczony z inna siecia wifi, dodatkowo popsulem juz ze zalogowalem sie na chwile na swoim iphonie na ktorym mi oflagowali juz pare kont. Ogolem za duzo roboty, platinum lamie shadowbana tylko czesciowo, wpadna jakies matche ale za szybko idzie wystrzelac cala okolice lajkami, pary wpadna ale lajki nie przychodza
  • Odpowiedz