Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Waldemar_Wpieldor @atol @brunetroll089 a Polsce większość społeczeństwa jest jakaś n---------a. Jak by zobaczyli by jakiś zajebiście wielki baner z jakąś mordą i numerkiem to już mieli by kandydata na którego zagłosują... Warunkiem musie być jak największe i jak najwięcej i wtedy się wygrywa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@TomekNAUK no bo ja mam czas i chęć szarpać się jeszcze z policją o u---------a szybę. Ogólnie w-------m ta ulotkę na ziemię a ten chłop z tego zdjęcia czy inny powinien to k---a posprzątać bo nadrukuje jakiegoś gówna i później ta farba wchodzi w glebę i jest skażenie środowiska... Tyle się mówi o ekologii
  • Odpowiedz
@d601: o jak mnie irytują te wszystkie ulotki za szybą. Któryś ułom chodzi po osiedlu i wkłada "skup aut", we wszystko, nie tylko gruzy, w nowe też. Nawet zimą.

Ofc jakaś firma krzak, bo nie chwalą się kim są, numer nie wyszukiwał nic. Raz zadzwoniłem i pytalem czy jak nie wyjmę od razu i przymarznie to mi będzie to g---o zrywał to jeszcze mnie zwyzywał xD

Ha tfu na ulotki
  • Odpowiedz
@d601: Kampanie wyborcze w postaci ulotek czy plakatów powinny być zakazane. Powinno wyznaczyć się miejsca w których odbywa się agitacja wyborcza, na przykład przy urzędach, czy na słupach reklamowych. A poza tym won ze śmieceniem.
  • Odpowiedz