Wpis z mikrobloga

Nie kompromituj się już. Nie masz żadnego pojęcia o problemach facetów. Każdy kto nie potrafi o tych problemach rozmawiać albo został tak wychowany albo się spalił i wie czym to często skutkuje.


Projekcja. Nie znasz mnie. Nie znasz mojego życia. Nie wiesz co robię ale masz na ten temat zdanie. Ty za to doskonale znasz się na kobietach? ( tak wiem pasywno agresywne to jest). Mam takie samo zdanie o Tobie i
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko no tylko że wtedy będą oferty seksu bez zobowiązań w większości i walą drzwiami i oknami typy co przed część napiszą coś w stylu „wyliże Ci rowa” albo „usiądź mi na mordzie” a nie ktoś sensowny więc nic dziwnego że kobieta czuje się samotna jeśli nie może z kimś mieć relacji dążącej do bliskości emocjonalnej. Serio nie rozumiem czemu faceci myślą że atencja oparta na chęci samego seksu czy propozycje ONS,FWB
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: Przecież nie o tym wspominam. Wiem, że powiedzmy na 50 wiadomości to 20-40 będzie takie usiądź mi na mordzie ale wiem też, że nie zabraknie 10 normalnych gości z którymi idzie pogadać i się zapoznać. W drugą stronę tak nie jest ale syty głodnego nie zrozumie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko jestem w stanie uwierzyć że spośród tych 10 normalnych większość będzie niedopasowana w jakiś sposób np. ona chce dzieci a oni nie lub nie wiedzą czy chcą, albo ona pielęgniarka on pracownik biurowy i by się mijali więcej niż widzieli itp.
  • Odpowiedz
Wolne różowe to tylko i wyłącznie ich wybór. Jak baba chce mieć związek to ma związek. Jak baba chce siedzieć w innego typu pato-relacji to w niej siedzi.
  • Odpowiedz