Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: Z tym I'm so lonely? Przecież tak to wygląda. Załóż portal randkowy albo nawet jakieś media społecznościowe z średnią laską albo nawet taką brzydszą ale chudszą, ewentualnie brzydszą ale z cyckami/wysportowanym tyłkiem to zobaczysz (_ )
  • Odpowiedz
@JerzyPanJezyk: Towarzystwo drugiej osoby z #!$%@? definicji sprawia, że nie jesteś samotny. Uwierz mi, że wielu staje na głowie więc na pewno na brak atrakcji/towarzystwa laska nie może narzekać. Zresztą widać to zwykle po tym ilu średnio dziewczyny mają "kolegów" na zawołanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: skoro tak jest, to czemu nie logujecie się masowo na portale dla pedałów? Wystarczy Ci samo towarzystwo kogoś, kto Cię za nic w świecie nie pociąga i myśli o tym, żeby Cię wyruchać za wszelką cenę? To czemu w to nie idziecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: no ja nie sypiam z nią, bo jestem gejem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawda jest taka, że nikt nie chce #!$%@? towarzystwa, a samotność będąc otoczonym przez ludzi jest jeszcze gorsza niż ta w izolacji. Siedzisz i dobrze wiesz, że nikt z towarzystwa Cię nie lubi, nie rozumie i nawet nie próbuje zrozumieć, a jak tylko przestaniesz być atrakcyjnym obiektem, to wszyscy #!$%@?ą. No zajebista
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: zesrałeś się i śmierdzi. Czy te powody są tutaj z nami? Bo prawda jest taka że Tobie może jakieś powody wydaja się banalne mi nie. Bo często zapowiadają większe problemy w przyszłości. Plus pisanie usuń konto bo nie ma się argumentu to typowy tekst manleta sorka XD

Zresztą widać to zwykle po tym ilu średnio dziewczyny mają "kolegów" na zawołanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Po
  • Odpowiedz
@StrangeGem: Każdy liczy na włożenie. Dopiero otwierasz oczy i zaczynasz stąpać po tym świecie dziewczę? Jakbym chciał tylko i wyłącznie towarzystwa, rozmowy do wystarczy mi rodzina lub koledzy. Paruje się dla intymności i budowy rodziny, po to się ludzie wiążą, inaczej o wiele łatwiej jest żyć na własną rękę i budować sieć znajomych.

Plus pisanie usuń konto bo nie ma się argumentu to typowy argument manleta sorka XD


@StrangeGem
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko:

Wyzwiska, próby ośmieszenia. Nowe, nie znałem. Nie ten target skarbie ¯\(ツ)/¯


Ja tylko dostosowuje się do Twojego poziomu. Ty nazywasz mireczka spierdoksem bo nie masz argumentu XD Nie próbuje Cię ośmieszać Twoja wizja relacji i bab jest śmieszna sama z
  • Odpowiedz
Nie każdy. Bo można mieć znajomych mężczyzn którzy nie planują w Ciebie włożyć #!$%@?. Bo nie jesteś w ich typie. Jesteś rodziną itp itd. Do rozmowy wystarczy Ci rodzina i koledzy.


@StrangeGem:

Jakbym chciał tylko i wyłącznie towarzystwa, rozmowy do wystarczy mi rodzina lub
  • Odpowiedz