Wpis z mikrobloga

przynajmniej nie jęczy jak ten ze stowarzyszenia żeby kobiety miały wyższy wiek zamiast walczyć o zrównanie facetom do kobiecego.


@WielkiNos:

Wiek 60 lat dla obu płci to byłoby jeszcze głupsze rozwiązanie niż to obecne.

Tak naprawdę jedyne sensowne rozwiązania to przyjęcie kryterium wieku 65-67 dla obu płci albo stażu pracy 42-45 lat dla obu płci.
  • Odpowiedz
no pewnie ciężka praca nauka i rozwój nie mają nic wspólnego z tym ile zarabiasz


@Ruskitroll123: Szczerze? No bardzo niewiele, jak nie masz kapitału, aby coś z tym zrobić. I tak, jak cie rodzice na tych studiach utrzymują, to też jesteś na dość uprzywilejowanej pozycji. Generalnie więcej o twojej przyszłości i bogactwie można przewidzieć z tego, gdzie się urodziłeś, niż z tego, cokolwiek sam tam w życiu robisz. No i
  • Odpowiedz
gdzie się urodziłeś, niż z tego, cokolwiek sam tam w życiu robisz.


@wstanczyk: większej bzdury w życiu nie słyszałem, to co napisałeś może się odnosić jedynie do budowania majątków na poziomoe MLD czyli promil społeczeństwa, a poza tym to człowiek jest kowalem swojego losu
  • Odpowiedz
większej bzdury w życiu nie słyszałem


@Ruskitroll123: No popatrz, a jednak to prawda, choć może nie jest to intuicyjne po tym, jak od dziecka wpajają ci neoliberalne marzenia. Czasem warto jednak sprawdzić, a nie polegać na chłopskim rozumku. No chyba, że się nie chcesz rozwijać w życiu.
  • Odpowiedz
@wstanczyk

no pewnie ciężka praca nauka i rozwój nie mają nic wspólnego z tym ile zarabiasz @Ruskitroll123: Szczerze? No bardzo niewiele, jak nie masz kapitału, aby coś z tym zrobić. I tak, jak cie rodzice na tych studiach utrzymują, to też jesteś na dość uprzywilejowanej pozycji. Generalnie więcej o twojej przyszłości i bogactwie można przewidzieć z tego, gdzie się urodziłeś, niż z tego, cokolwiek sam tam w życiu robisz.
  • Odpowiedz
dajcie już spokój dokturowi. Biedak musi być wykończony obniżaniem podatków i wywracaniem stolików


@wortor: szukam tych twoich argumentów o których pisałeś, a wszędzie tylko głupie obrazki i pajacowanie. Miałeś być taki mądry i merytoryczny, a zachowujesz się jakbyś miał 12 lat lub na tym etapie w rozwoju się zatrzymał. Czuję się oszukany. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: ani nikt z tobą w tym wątku nie dyskutował (I znając twoja aktywność mam nadzieję, że nikt w dyskusje wchodzić nie będzie), ani nie widzę zeby @wortor cokolwiek o jakichś argumentsch tutaj pisał.

Chyba że bawisz się w prześladowanie jakiegoś użytkownika bo się z nim gdzieś pokłóciłeś i za punkt honoru postawiłeś sobie do niego ciągle wypisywać. Ale to byłoby chore, mam nadzieję, że tak nie robisz.
  • Odpowiedz