Wpis z mikrobloga

@wortor: widziałem i zapoznam się z tym jednym jedynym wpisem, który prawie nie uwłaczał człowieczeństwu. Problem polega na tym, ze znów manipulujesz bo do swojego profilu odsyłałeś mnie dużo wcześniej niż umieściłeś wpis. Dlaczego kłamiesz? Nie brzydzisz się sobą? Istnieje jakaś granica do czego byś się nie posunął w imię obrony swoich politycznych urojeń?
  • Odpowiedz
@wortor: to nie żadna kompromitacja. Na którą stronę twojego profilu trzeba zajść żeby to znaleźć? I ile jest takich wpisów w oceanie kłamstw, prymitywnych pyskówek i głupich obrazków. Nie brzydzisz się sobą notoryczny kłamco?
  • Odpowiedz
@Defined który to ty? I co ci ludzie mają w ogóle z lewica wspólnego xd?

To jest zabawne jak zawsze się taki prawak zdziwi, że inni nie muszą robić fikołków w obronie swoich idoli, bo generalnie mają własne poglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wstanczyk Jesteś w czołówce jeżeli chodzi o liczbę wpisów pod tagiem neuropa. Twoja aktywność na wykop to praktycznie sama polityka. Istnieje duża szansa, że jesteś w jakiejś młodzieżówce partyjnej czy innym gównie tego typu. Więc z tymi własnymi poglądami, to ciężko trochę mi uwierzyć.
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69
Każdy jest panem swojego losu. No chyba, ze trzeba z kogoś ścignąć kasę na ZUS, na dzieci baby która się puściła albo wysłać mięso armatnie na front. To wtedy mężczyzna jednak okazuje się być zwykłym przedmiotem.
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69: za powielanie tych bzdur o tym, że w obecnym systemie praca=dobrobyt, a jak ktos jest biedny to jest leniwy powinno się po mordzie dostawać a nie głosy w wyborach. Ludzie głosujący na konfe nie mają żadnej godności i popierajątakich debili i skowyczą jak słyszą o podatkach dla bogatych bo dali sobie wmówić, że może to oni będą kiedyś tymi królewiczami żerującymi na innych.
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69: Pan Mentzen powinien się douczyć z historii świata bo praktycznie 100% dziejów polegało na tym, że Ci co najciężej pracowali byli najniższą i najbiedniejszą kastą a Ci co dobrze żyli to żyli tak dlatego bo potrafili się ustawić i zarabiać na pracy tych ciężko pracujących. I dziś jest to nadal aktualne.

Praca pojedynczego człowieka się ni chu chu nie skaluje i jak będziesz pracował uczciwie 2x więcej to zarobisz maksymalnie
  • Odpowiedz