Wpis z mikrobloga

@JohnnyPomielony: pewnie nie zagra, a do konkurencji dojdzie mu jeszcze Mbappe.

ale to moja wina że ma taką konkurencję

no nie Twoja, ale też nie Ardy. Jak się gra w słabszym klubie to się ma większą szansę na regularne występy. A Yamal gra w słabszym klubie niż Arda i stąd gra więcej. A kto jest lepszy to zobaczymy za 3-4 sezony, bo u takich młodzików jeden czy dwa sezony mogą być
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: dokładnie tak, liczą się wygrane trofea i osiągnięcia. Już dawno nie było tak żeby balona zgarnął piłkarz, który w danym roku nie wygrał czegoś w stylu LM, Mundial, ME czy chociaż Copa America. Palmer nawet FA Cup nie wygrał więc nie ma żadnych szans. Vini wygrał LL, LM i, jeśli wygra CA (przy założeniu, że Kroos czy Bellingham nie wygrają ME) to będzie pewniakiem do Balona.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: nie piję do jego talentu, bo ten ma niezaprzeczalnie. Ale Real zwyczajnie nie stawia na gówniarzy i na miejsce w składzie (nawet nie pierwszym) trzeba sobie zasłużyć, bo tam ma kto grać. W Barcy nie ma, stąd są szanse dla Yamalów, Ferminów i Cubarsich. W Realu graliby do 22 roku życia w Castilli a potem odeszli do przeciętniaków. I dopiero potem, ewentualnie, wrócili na Bernabeu.

I wszyscy ci w/w goście
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej: Właśnie widzisz, i to jest ta różnica. Potem fani Realu płaczą, dlaczego my musimy kupować młodych zamiast mieć wychowanków? hmm może właśnie dlatego? Dalej nie rozumiem co złego jest w tym, że Yamal z Ferminem grają cały sezon, gdzie ten pierwszy jak na 16 lat zagrał super sezon, a Fermin w końcówce sezonie również był kotem. La Masiia produkuje talenty, nie bez przyczyny tacy wychowankowie jak Xavi,Iniesta,Puyol,Busquets,Messi stanowią legendę klubu.
  • Odpowiedz
Potem fani Realu płaczą, dlaczego my musimy kupować młodych zamiast mieć wychowanków? hmm może właśnie dlatego?


@JohnnyPomielony: może dlatego, że grająca wychowankami Barcelona od 2014 roku wygrała LM raz, a Real sześć (czyli więcej niż FCB w całej swojej historii). No to chyba jednak lepiej kupować niż grać "diamencikami".

Dalej nie rozumiem co złego jest w tym, że Yamal z Ferminem grają cały sezon, gdzie ten pierwszy jak na 16 lat
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: no to znaczy mało, bo LL jest do bólu przeciętna i nawet tak słaba Barcelona jest tam w stanie do końca rywalizować. Prawdziwi kozacy biją sie o LM gdzie jest zupełnie inny poziom.

Zresztą te mistrzostwa to jeszcze w dużej mierze czasy Messiego, a ten jest jednym z najlepszych w historii dyscypliny (a może i najlepszym) i jakoś Barcę ciągnął w LL. Ale nawet on pod koniec odbijał się od
  • Odpowiedz
@adzioq: komu wam? xD
dzbanie myslisz ze wszyscy ktorzy nie lubią Realu i smieją się z cymbała viniego to kibice barcy czy co? dorośnijcie kibice realu bo macie najgłupsze i najbardziej infantylne wpisy i teksty ze wszystkich kibiców innych drużyn
  • Odpowiedz
@odislaw ale gdzie ja ci napisałem, że jesteś jakimś kibicem Barcelony XDD? Napisałem tylko, że został wam tylko płacz i umniejszanie przyszłemu zdobywcy złotej piłki
  • Odpowiedz