Wpis z mikrobloga

  • 5
@thority: a przepraszam zapomniałem, rzeczywiście gra Leo może zostać doceniona przez głosujących z Afryki co może zadecydować o jego już 9 złotej piłce
  • Odpowiedz
@zachar888: pozwolę sb zacytować wybitnego znawcę piłki nożnej

Tak całkiem serio to za wcześnie mówić czy lepszy będzie Yamal czy Arda, ale ta złota barcelońska młodzież to póki co ma problem żeby 2-3 sezony zagrać na topowym poziomie.


Wygląda to tak:

- FCB nie stać na porządnego piłkarza na daną pozycję

- wpychają tam młodzika

- wyjdzie mu runda/ dwie, bo LL poza 3-4 drużynami jest do bólu średniawa

- wybucha
  • Odpowiedz
@Pepe9248: @zachar888 A za co ta złota piłka dla męczennika? Dzisiaj nie istniał oprócz strzelenia prawie do pustaka po wylewie obrony, jeśli chodzi o indywidualne statystyki to bije go np. Palmer z Chelsea xD Chyba że jak to zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i jednak drużynowe trofea się liczą w ZP?
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Yamal gra w podstawie, bo rywalizuje o miejsce w składzie z jakimś Ferranem Torresem czy innym Jao Felixem. A Arda rywalizuje z Bellinghamem, Viniciusem, Rodrygo czy Brahimem - każdy z nich jest co najmniej o półkę wyżej od dowolnego rywala Yamala. A Vinicius i Bellingham będą lajtowo w top 5 do złotej piłki. Co Felixowi czy Torresowi nie grozi (i bardzo prawdopodobne, że nigdy grozić nie będzie).
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej: Zakład o 10000zl że Arda nie zagra całego sezonu przez najbliższe 2 sezony w Laliga ? (Chodzi mi o taki wymiata minut, który miał Yamal) sorry ale to moja wina że ma taką konkurencję? Przecież Yamal gdyby grał w realu to lekko by zmiotł ze składu Rodrigo, dzisiaj pokazał Brazylijczyk ze jest cieniutki
  • Odpowiedz
@Pepe9248: I co z tego "ogrywania" wyszło? Podjął 20 pojedynków 12 wygrał, 20 razy stracił piłkę, 0 kluczowych podań - to jak to jednak było?
@niedoszly_andrzej a złota piłka to jednak plebiscyt gdzie powinny się liczyć osiągnięcia drużynowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam przy okazji ostatniej złotej piłki madrycioki płakały i lamentowały że mundial Argentyny nie powinien się liczyć a Messi w lidze farmerów strzelał, a mistrzostwa
  • Odpowiedz