Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć,

ostatnio obserwuję dziwne zachowanie dziewczyny z #tinder z którą się spotykam. Generalnie, utrzymuje ona dobre stosunki ze swoim byłym chłopakiem, mają się w znajomych na FB, obserwują się wzajemnie na IG i często się spotykają. Ja natomiast ostatnio pokłóciłem się z nią o to, bo zaczęło mnie to denerwować. Powiedziała, że w takim razie, skoro jej nie ufam, musi to wszystko przemyśleć. No i ta przerwa trwa już pare dni. Nagle wczoraj wchodzę na IG, a ona odobserwowała ex, usunęła posty z nim związane, a typ na konto na prywatne. Czyżby stara miłość zardzewiała? #zwiazki #kobiety



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dopóki dziewczyna chce się z tobą spotykać, dopóty piłka jest w grze i jesteś brany pod uwagę. Czy w takiej sytuacji warto dawać walkowera? Moim zdaniem nie. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse oczywiście. Bo jest szansa, że ex ją oleje, albo jej się odwidzi i wtedy wkraczasz ty. Różne są przypadki. Póki nic cię to nie kosztuje to warto znajomość podtrzymywać. Kiedyś moja dziewczyna gadała z jakimś gościem na
  • Odpowiedz
@Jah00 ty chyba nie wiesz co sądzą dziewczyny o typach którzy na nie czekają latami xD pogadaj może z jakimiś koleżankami i się doinformuj, no takich typów to one biorą już z totalnego braku laku. Celowo ich trzymają latami żeby ich dopuścić jak już nie mają innych opcji, a jeśli się takowa w między czasie pojawi to znów idzie w odstawkę taki chłopak
  • Odpowiedz
@Damntrain: Po pierwsze dziewczyny nie sądzą. Dziewczyny czują i kierują się wyłącznie emocjami. Po drugie tu nie chodzi o czekanie na jedną, tylko o wykorzystanie różnych możliwości. Zakładam, że potrafisz ocenić czy kobieta jest tobą potencjalnie zainteresowana, czy nie jest. Ty opisujesz gości, którzy zostali zfriendzonowani i tego nie zauważyli. Jeżeli kobieta nie jest już tobą zainteresowana to oczywiście nie ma sensu takiej znajomości podtrzymywać. Dlatego ja nie mam i
  • Odpowiedz
@Jah00 bazując na tym co napisałeś to chłop pisał przez rok z twoja laską zamiast zainteresować się kimś innym, dodatkowo pisali jeszcze PRZED tobą więc to już klarownie pokazuje, że nie była nim zainteresowana (gdyby było inaczej, to prawdopodobnie nigdy byś się w tej historii nie pojawił). Nie wiem jak jeszcze mógłbym Ci to mocniej nakreślić, ale gość był w jakimś friendzonie czy jak to się teraz nazywa albo gdzieś na
  • Odpowiedz
więc to już klarownie pokazuje, że nie była nim zainteresowana


@Damntrain: Tak, tylko że ty zakładasz, że kobiety wartościują facetów raz na zawsze. To faceci tak robią z kobietami, bo to wzrokowcy. Kobiety działają inaczej, one polegają na emocjach. Najpierw jeden wzbudza większe emocje i wydaje się lepszy, ale po bliższym poznaniu szybko się nudzi, natomiast z kolei ten drugi, który wydawał się nudziarzem nagle okazał się atrakcyjny. Tak to się kręci. Kobieta nie wie jaki tak naprawdę jesteś dopóki dobrze cię nie pozna, dopóki nie zobaczy jak się zachowujesz w różnych sytuacjach. Najpierw polega na ogólnym wrażeniu, na przeczuciach na intuicji. Żeby cię dobrze ocenić musi spędzić z tobą dużo czasu i przeprowadzić wiele rozmów. Cała sztuka polega na tym, aby dać się poznać z jak najlepszej strony. Dopóki kobieta cię nie odrzuciła, dopóki rozważa cię jako potencjalnego partnera dopóty piłka jest w grze i w sumie nie ma znaczenia czy gadacie tydzień czy rok, czy spotykacie się czy nie. Jak kobieta jest w trybie poszukiwania dobrego kandydata to zawsze będzie się wokół niej kręcić dużo typów, cała gra polega na tym, żeby być lepszym od innych i żeby ona wybrała ciebie i wtedy wchodzicie w związek. Poddawanie się za wcześnie to częsty błąd.

Fakt, że dziewczynom odwala od nadmiaru adoratorów i nie mogą się zdecydować i nie chcą rezygnować z atencji i lubią trzymać kilku naraz wokół siebie każdemu robiąc nadzieję, ale to osobny problem. W takiej sytuacji, jak przyjdzie odpowiedni moment to trzeba postawić sprawę jasno, albo ja albo ktoś inny. Trzeba powiedzieć sprawdzam, jak w pokerze. Zdaje się, że OP właśnie to zrobił, może przelicytował i zostanie odrzucony, a może nie, to się jeszcze
  • Odpowiedz