Wpis z mikrobloga

@wolny_kot ale, że platformiaki i pismaki to postsowiecka zgraja to ty to wiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°) to trochę jak z edypem, który szukał winnego a do lustra nie popatrzył ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
..z drugiej prawdziwy


@Korax: gdzie on jest prawdziwy? A niech się leja ile chcą i jak długo chcą Polska może za to płacić, ale nie wolno wysyłać ani jednego żołnierza na Ukrainę bo nie jesteśmy strona w tym konflikcie, i nie chcemy nią być, nie wiem czy takie jest oficjalne stanowisko konfederacji, nawet na nich nie głosuje, ale to jest racjonalne myślenie, takie jakie np prezentuja Niemcy.
  • Odpowiedz
konfa to ruska piąta kolumna.


@Korax: Masz jakieś dowody na potwierdzenie tej tezy, że cała ta partia polityczna i jej władze mają jakieś rozkazy płynące z Kremla? Bo to dość poważne oskarżenia i myślę, że Polska ma odpowiednie służby, żeby to zweryfikować, skoro Bosak, Braun czy Metzen nie siedzą za kratkami i od tylu lat zajmują się polityką, to watpie, ze Twoje tezy są prawdziwe.
  • Odpowiedz
  • 11
@Glikol_Propylenowy Bo mamy wolność słowa. Ktoś może działać na korzyść wrogiego nam państwa i dalej nie łapać się na prokuratora. I nie cała konfa pewnie. Cześć to po prostu oportuniści i debile. A ogół wypowiedzi liderów konfederacji pozwala mi mieć o nich takie a nie inne zdanie.
  • Odpowiedz
Masz jakieś dowody na potwierdzenie tej tezy, że cała ta partia polityczna i jej władze mają jakieś rozkazy płynące z Kremla?


@Glikol_Propylenowy: Ich poglądy destrukcyjne dla PL i korzystne dla Rosji o tym świadczą.
Każde poglądy konfiarza są równe z poglądami które próbuje propagować w Europie Kreml. Przypadek? Nie sądzę.

A jak żądasz dowodów to hehe dowody są potrzebne tylko jak się oskarża konfederację. Bo ostatnie dwa lata widzę jak Konfederacja
  • Odpowiedz