Wpis z mikrobloga

@In_thrust_we_trust: Konfederacja już dawno przestała się na tym skupiać. A mogli się ograniczyć do wolnego rynku i praw mężczyzn.
Ale nie jeszcze musi dojść wrogość do EU, Ukrainy, Niemców czy też jakieś antysemickie wypowiedzi dla urozmaicenia.

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9491902,jasny-sygnal-z-konfederacji-zaglosowalabym-za-opuszczeniem-ue.html

A wolny rynek w wykonaniu konfederacji na ten moment wygląda że skupiłby się głównie na blokadach handlowych z każdym poza rosją i chinami. Z wypowiedzi konfiarzy na wykopie wynika że każdy nas rucha opłaca
maszfajnedonice - @Inthrustwe_trust: Konfederacja już dawno przestała się na tym skup...

źródło: 5f662c550f2d7

Pobierz
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Tak, by zniszczyć zachodnie państwa. Zagłodzenie budżetu oznacza niższą jakość usług publicznych, co oznacza jeszcze większe zagłodzenie budżetu, i tak w kółko, aż korporacje zupełnie przejmą władzę i będzie jawna oligarchia jak w Rosji. Brak socjalu oznacza, że ludzie ograniczają wydawanie pieniędzy do minimum, co hamuje gospodarkę i prowadzi do bezsensownej akumulacji kapitału przez najbogatszych.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Obecnie rosja ma w ofercie 2 programy dla polski: kryzys uchodźczy i kryzys energetyczny i oba te programy najmocniej popiera lewica, a konfa jako jedyna się temu przeciwstawia.

A wolny rynek w wykonaniu konfederacji na ten moment wygląda że skupiłby się głównie na blokadach handlowych z każdym poza rosją i chinami.

a w rzeczywistości w której żyjemy konfederacja jako jedyna popiera nałożenie sankcji na import zbóż z Rosji i Białorusi.
  • Odpowiedz
Konfederacja jako jedyna chce bazowania bezpieczeństwa energetycznego na polskim węglu,


@seba-gala: Ja wiem co konfederaci na wykopie piszą a oni wszyscy że kopalnie należy pozamykać a roszczeniowych górników #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@seba-gala: No nie bardzo. Po pierwsze z lewicą nie mam nic wspólnego - chociaż widziałem i stwierdzenia konfiarzy że wszystko co nie jest konfederacją w PL także PiS to socjal, więc lewica.
Po drugie sam kiedyś może 10-15 lat temu głosowałem na korwinowskie twory. Powiedz mi jaki miałbym cel ich bezpodstawnie atakować?
Popierałem liberalizm gospodarczy i walkę o wolność. A teraz to jest partia narodowościowa z jakimiś elementami populistycznej wolności gospodarczej
  • Odpowiedz