Wpis z mikrobloga

@qew12: a co by to dało? Po śmierci nic nie ma, nawet byś sobie nie popisał na Mirko, nie zjadł byś ulubionego jedzonka, nie pograł byś na komputerze czy co tam lubisz, tam nie ma nic
  • Odpowiedz
@qew12: dlaczego więc skupiasz się na tym co negatywne, zamiast cieszyć się z tych małych rzeczy które są fajne? Samokrytyka daje Ci satysfakcję? Nie wiem czy wiesz co to prawdziwe cierpienie, uwierz że swoje wycierpiałem w związku z problemami zdrowotnymi i psychicznie i fizycznie, nie porównam nawet cierpienia psychicznego z tym jak potrafi zniszczyć Ci życie przewlekly ból fizyczny, 24/7 ból którego nie potrafią zatrzymać leki, ból przez który nie jesteś
  • Odpowiedz
@Mrbimbek:

dlaczego więc skupiasz się na tym co negatywne, zamiast cieszyć się z tych małych rzeczy które są fajne

U mnie w życiu nie ma fajnych rzeczy. Małe rzeczy nie wynagradzają dużych.

Nie wiem czy wiesz co to prawdziwe cierpienie

Ja ci w głowę nie wejdę, ty mi też.

ylko nie wiem czemu skupiasz się na samych negatywach

Tak mi lecą myśli. Dlatego śpię, albo jak wkręcę się w gierkę, to
  • Odpowiedz
@qew12: ale ja Ci nie każe chodzić do pracy, uczyć się czy cokolwiek, masz rentę, masz zdrowie fizyczne na tyle że nie leżysz bez kończyn w łóżku, nie jesteś sparaliżowany, nie masz nawet downa. To że nie potrafisz znaleźć więcej pozytywów w Twoim życiu to tylko Twoja zasluga
  • Odpowiedz