Wpis z mikrobloga

Politycy to chyba nienawidzą Poznania. Z największych partii na top miejscach same asy:

- Hetman z PSL - twarz prodeweloperskiej ofensywy, dla którego konsultacje społeczne to hejt
- Ewa Kopacz - bufetowa od walk ludzi z dinozaurami i innych intelektualnych kompromitacji, premier która położyła Platformę
- Czarnecki - Rysiu Pysiu, złodziej i malwersant, chyba najbardziej załgany z polityków
- Scheuring-Wielgus - jedna z bardziej odklejonych na lewicy
- Bryłka = Rolnik-Narodowiec - jedna z niewielu otwarcie mówiących o PolExicie - świetny wybór dla prozachodniego, przedsiębiorczego regionu
- (Dominika Korwin Mikke - na deser młoda dupa Korwina z Warszawy)

#wybory #polityka #poznan #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #bekazpo #bekazkogochybazciebie
Amatorro - Politycy to chyba nienawidzą Poznania. Z największych partii na top miejsc...

źródło: Ale ekipa

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Zło to zło, (...) Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale


@Amatorro:
  • Odpowiedz
@Amatorro Ale nie musisz głosować na jedynkę, jesteśmy dojrzałą demokracją i ludzie przecież będą głosować na dobrych ludzi, a nie na miejsca na liście. Prawda? Prawda...?
  • Odpowiedz
@B0mblak: No żeby te dalsze miejsca były sensowne... Poza tym w pierwszej kolejności liczą się głosy na listę, a przy takiej Lewicy, która zgarnie maks 1 mandat, to przy braku konkretnego kandydata na niższych pozycjach, głos na inną osobę na liście i tak pomoże wejść jedynce.

@Amatorro Dodajmy jeszcze, że jedynki 4 największych partii nie mają nic wspólnego z Wielkopolską. #!$%@? o Unii regionów, a później wrzucanie spadochroniarzy.
A
  • Odpowiedz