Wpis z mikrobloga

@l--RAD--l milczenie jest złotem. Dlatego nie odzywam się na temat jego wysrywów, gdybyśmy wszyscy tak zrobili uznałby że nie ma atencji i może skupiłby sie na tym, na czym powinien
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: nie chce nic mówić ale raczej zarządzenie technologia chyba lepiej mu wychodzi niż zarządzanie ludźmi. Powinien sobie kogoś zatrudnić bo póki to nie maszyny grają na boisku tak długo nie obliczy sobie awansu do ekstraklasy w komputerze ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: Królewski ma ego #!$%@? w kosmos, kiedyś gadałem z nim w Cambridge Innovation Center to typ ma tak odpytchająco-toksyczny charakter, że ja sam też chciałem jak najszybciej zakończyć tą rozmowę. Jaro, jeżeli to czytasz to byliśmy na jednym panelu, miśku.
  • Odpowiedz
@ziko100 IMO wychodzi must tak samo. Koleś wali w wywiadach technicznymi terminami, a często jest to sprzeczne z jakakolwiek logika, ot byleby coś powiedzieć co większość nie zrozumie.
  • Odpowiedz
@ziko100 no właśnie nie zgodzę się. Sam jestem akurat w tej branży specjalistą i jego wypowiedzi w kwestii logiki i AI są absurdalne, używa często pojęć, które nijak mają się do tematu.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Ciężko mu to ocenić ale biznesowo jakiś sukces odniósł jeśli współpracował z Microsoft nad jakimiś rewolucyjnymi rozwiązaniami. Na pewno nie jest typem lidera który zainspiruje ludzi w klubie do pracy i wysiłku. Piłkarze często nie grają na miarę swoich umiejętności. Pod tym względem to ich puszcza ośmiesza przez ostatni rok. Jaki i połowę ekstraklasy
  • Odpowiedz