Wpis z mikrobloga

Co byście brali z tej trójki ? Miałem Aqua 38/smp/foisa, ale jestem ciekaw waszego zdania :).

  • Seamaster smp300 czarna 29.6% (8)
  • Speedmaster pro hesalit 33.3% (9)
  • Aqua Terra 41.5 czarna 37.0% (10)

Oddanych głosów: 27

  • 5
  • Odpowiedz
@Fifitek: jak już musisz z tych wybierać to speedy hesalit, ale biorąc pod uwagę że miałaś już AT, smp i innego speedmastera, to ja bym na Twoim miejscu zainteresował się 300 heritage, bo to zawsze coś innego. ja będę ten model brał jak mi się SMP znudzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@advert: też miałem w planach, ale jakoś tak nie do końca mi podchodzi. Tak samo juz prawie kupiłem czarnego railmastera, ale to chyba nie byłoby to. Ogólnie szukam czegoś żeby mieć na dłuższy czas spokój, ale to chyba się nie uda.. mam do kupienia w luks cenie Aqua z 2023, ale mam czarnego conquesta nowego i boję sie, ze będą z zbyt podobne :).
  • Odpowiedz
Ogólnie szukam czegoś żeby mieć na dłuższy czas spokój, ale to chyba się nie uda.


@Fifitek: no to tym bardziej Speedy. po sobie zauważyłem, że im większy klasyk, tym dłużej zagrzewa u mnie miejsce.
AT fajna, ja osobiście brałbym w jakiejś innej kolorystyce, np. Summer Blue, ale to kwestia preferencji. podobieństw do Conquesta bym się nie bał, zupełnie inne tarcze, grubość też, niestety na niekorzyść Omegi.
  • Odpowiedz
@Fifitek: Aaaaa tutaj istnieje akurat proste rozwiązanie tego ''problemu''. Kupujesz tego czarnego AT w luks cenie, a conquesta oddajesz mi za friko w prezencie. W końcu jest dzień dziecka co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz