Wpis z mikrobloga

Sam jestem około lvl 40 i takie teksty uświadamiają mi że moi rówieśnicy lub osoby starsze powtarzają te same zachowania które sami wyśmiewali w latach młodości

Nie chcesz iść do pracy i pracować 80% swojego życia? Jesteś pasożytem

Idealnie wszczepiona natura niewolnika..

Poza tym jest ktoś ma jakiś problem to tacy ludzie zawsze patrzą przez swoją perspektywę

-Jeśli ja nie mam z czymś problemu to znaczy że nikt inny nie powinien mieć.

Potem taka osoba robi dziecko i nie przyjmuje do wiadomości ze coś może temu dziecku nie pasować...

A jescze natalisci uważają że nie zmuszają tych dzieci do życia przez ich zrobienie (sic!) I mamy prokreacyjna logikę postawiona na głowie jak na tacy

#antynatalizm #psychologia #neet
galek - Sam jestem około lvl 40 i takie teksty uświadamiają mi że moi rówieśnicy lub ...

źródło: temp_file3588378633166366894

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
-Jeśli ja nie mam z czymś problemu to znaczy że nikt inny nie powinien mieć.


@galek: Znaczy jak Ci nie przeszkadza że Ci skarpety śmierdzą to wszystkim też ma nie przeszkadzać?
  • Odpowiedz
@galek: pokolenie X to pokolenie falowców - "ja miałem pod górę i robiłem wbrew sobie, bo mi kazano, więc ty też musisz". Banda obrzydliwych miernot. Dali się złamać polskiej szkole, dali się złamać katolickiemu wychowaniu, dali się złamać zasadniczej służbie wojskowej i teraz marzy im się, żeby "podać dalej". Nie przewidzieli, że nic nie znaczą, nic nie mogą i nikt się z nimi nie liczy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@Chad_chory_na_stulejke a jaka masz pewność jaka postawę przyjmie Twoje dziecko. Jesteś zbyt ograniczony aby zrozumieć o co chodzi w poście...

Słyszysz słowo antynatalizm i się odpalasz, nie myślisz racjonalnie
  • Odpowiedz
@galek: Ojej, czyli cały świat idioci a Ty jedyny nie? Z tak błyszczącym intelektem możesz zripostowować jakoś błyskotliwie albo zabawnie a Ty nic?
  • Odpowiedz
@galek: Tak jak myślałem. Bredzisz i liczysz że wszyscy się z Twoimi bredniami zgodzą. A jak nie to wycofujesz się rakiem i ze złości rzucasz jeszcze obelgami za podjęcie dyskusji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@trach przeczytaj post, i pomysł nad swoim nieudolnym porównaniem.

Dobra podpowiem

Chodzi mi o to że ludzie nie dostrzegają problemów innych którzy mają inni jeśli te problemy ich nie dotykają
  • Odpowiedz
Sam jestem około lvl 40 i takie teksty uświadamiają mi że moi rówieśnicy lub osoby starsze powtarzają te same zachowania które sami wyśmiewali w latach młodości


@galek: No to lecimy:

Nie chcesz iść do pracy i pracować 80% swojego życia? Jesteś
  • Odpowiedz
ludzie nie dostrzegają problemów innych którzy mają inni jeśli te problemy ich nie dotykają


@galek: Bez trudu wyczuję Twoje (hipotetyczne) śmierdzące skarpety nawet kiedy moje nie śmierdzą.
Coś kulawe są Twoje wywody. A że przykład skarpet tak łatwo im przeczy nie znaczy że przykład jest zły lecz że wywody. Krótkie podsumowania są dobre kiedy są uniwersalne a Twoje nie są. I jeszcze do pierwszego dodałeś didaskalia (dzięki) które znaczą coś
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@trach nie rozumiesz, nie myślisz logicznie, nie umiesz czytać ze zrozumieniem

Napisałem że ludzie dostrzegają tylko te problemy które na nich wpływają.

Dostrzeżesz moje śmierdzące skarpety bo Ci przeszkadzają.

Mój brak zadowolnia z życia jest Ci obojętny jeśli ty czujesz że jest ok.
  • Odpowiedz