Wpis z mikrobloga

no #!$%@? nie wytrzymam i musze zapytać. #wroclaw Jak wy to robicie że przez 10 lat od kiedy tam byłem ostatnio, nie widać w ogóle żadnych zmian? I jakim cudem wszyscy we wro są tacy niscy? xD

  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
ale co Ty chcesz, zeby kamienice w rynku przemalowali czy co?


@pasta_alla_carbonara: na rynku to ja nawet nie byłem, ale okolice galerii dominikańskiej poza paskudnymi biurowcami to wyglądaja jak łódź bałuty 15 lat temu. No nie zmieniło się nic a nic od 10 lat kiedy byłem tam ostatni raz.

Nasłuchałem się peanów na cześć wrocławia a aktualnie to ta sama liga co łódź, tyle że w łodzi jak pół roku
  • Odpowiedz
@Leniek: panie no nie chce mi sie wymieniac, ale akurat na placu dominikanskim i w okolicy wyremontowano tunele podziemne, sa nowe biiurowce, przebudowano przejscie swidnickie na gorze i na dole, budynek PZU zniknal i powstal biurowiec, po drugiej stronie to samo. Panie 10 lat temu dworzec PKP byl swiezo po remoncie.

Jak miasto wyglada tak jak Lodz, to nawet umycie i odmalowanie kamienicy wprawi w zachwyt kazdego ;)
  • Odpowiedz
@Tommy__: a z takimi kamienicami to roznie - szpieci oko jak nie wiem, ale jak to jest prywatne, a wpisane do rejestru zabytkow, to remont pewnie bedzie na swiete nigdy. Takich kamienic niestety w miescie nie brakuje, ale podejrzewam ze to nie tylko problem we Wroc lawiu.
  • Odpowiedz
okolice galerii dominikańskiej poza paskudnymi biurowcami to wyglądaja jak łódź bałuty 15 lat temu. No nie zmieniło się nic a nic od 10 lat kiedy byłem tam ostatni raz.


@Leniek: Na nowe budynki w ścisłym centrum już właściwie nie ma miejsca.

Stając przed wejściem do Galerii Dominikańskiej, w 2014 nie było:
nowego
  • Odpowiedz
@Leniek: Nie wiem gdzie ty ta średnia wzrostu niska widzisz.

Tak samo zmian.

W każdym większym polskim mieście jak się wjeżdża obecnie to jest spora różnica między tym co było teraz a 10 lat temu. Nawet w Łodzi
  • Odpowiedz
  • 0
Tak samo zmian.


@Darth_Gohan: we wro to ja bywam incydentalnie, jak napisałem we wstępie, i to moje odczucie że nie zauważyłem zmian, wygląda na to że sie mylę
  • Odpowiedz