Wpis z mikrobloga

@Messix: ja tam trabanta 1.1 uzytukuje na co dzien i sie #!$%@? gosc z baba wczoraj za mna dziwili jak ruszylem z pod swiatel z piskiem i ich porobilem jak chce.
  • Odpowiedz
  • 13
@Lardor: @vlahbej uwielbiam stare auta. Moje co prawda jest wolne (0-100 godzine lub dobra gorka, predkosc podrozna 70-80) ale za to duzo pali (18-20l/100 ON).

Ale przynajmniej czesto sie psuje i czesci drogie
  • Odpowiedz
  • 0
@Messix to moje nie często się psuje na szczęście za miastem 6l/100 robi więc jest miodzio waży całe 700 kg ma silnik 1.1 i w mieście to się bawię z innymi wszyscy zdziwieni że ich robię jak chce!
  • Odpowiedz
@Messix: To wyobraź sobie co czułem jak jeździłem Audi 80. W końcu musiała stać schowana pod wiatą i za płotem, bo co jakiś czas podjeżdżały ciekawskie typy które oferowały nawet podejrzane, zaporowe kwoty. Byleby wsadzić tam 1.8T (rzadziej 2.2 AAN R5) zarżnać przez sezon, narobić sobie hajpu na necie i sprzedać jakiemuś sebolowi z kolejną grubą przebitką.
  • Odpowiedz
6l/100 robi więc jest miodzio waży całe 700 kg ma silnik 1.1 i w mieście to się bawię z innymi wszyscy zdziwieni że ich robię jak chce!


@Lardor: Zobaczysz jak się zdziwisz przy pierwszej stłuczce, o ile ze śpiączki wyjdziesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Sawa_N_marS nie zdziwię się bo do stłuczki niedoprowadze a dwa to w autobusie mam taką samą strefę zgniotu jestem zawodowym kierowcą i umiem przewidywać sytuację. Plus w znajomą wjechał raz tir na autostradzie w takiego trampka i wyszła cało a zajarslo się od tira. Zresztą w crash testach trabant o dziwo źle nie wypadł.
  • Odpowiedz