Wpis z mikrobloga

  • 1
@Lardor wpisz sobie w google :-) trabant był produkowany po zjednoczeniu Niemiec a wiec formalbie przez kilka miesiect byl made in RFN:
  • Odpowiedz
  • 0
@RKN_ nie był made in RFN Był robiony od lipca 1990 do kwietnia 1991 był made in germany na Vin. Z VW miał mało wspólnego ten silnik oprócz wygląd. Było raptem kilka modeli w fabryce zwickau mosel gdzie około 1000 sztuk zjechało z fabryki VW razem z VW polo i nawet nie miały podzespołów VW polo. Tam silnik ma całkiem inna głowice z logiem IFA. Na całym osprzęcie jest napis made in
  • Odpowiedz
  • 1
@RKN_ proszę pierwsze polo w zwickau mosel w nowej fabryce VW tych zdjęć nie znajdziesz na wikipedii i nic Wikipedia nie wspomina o tym tak samo jak o skrzyni w trabancie która nic nie ma wspólnego z VW i jest wadliwa jak i całym osprzęcie tam nawet uczelka pod głowicą jest inna jęk weźmiesz w interesie z VW polo to nie będzie ci pasować różni się.
Lardor - @RKN_ proszę pierwsze polo w zwickau mosel w nowej fabryce VW tych zdjęć nie...

źródło: temp_file3720954937186330410

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lardor: Myślę że kierowca Kia w która #!$%@?ł Majtczak też tak myślał. Jedzie z żoną i dzieckiem, przepisowo i się rozgląda. Nic złego nie może się zdarzyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sawa_N_marS no to jaki mam wpływ jak patus #!$%@? się we mnie z prędkością 300 km/h jedynie czym to mogę przeżyć to czołgiem. Ogólnie to strach na ulicę wychodzić pieszemu krzywda się może stać przy nie dużej prędkości
  • Odpowiedz