Wpis z mikrobloga

#mecz #pilkanozna
W sumie chyba dziwna decyzja w Fener, przegrali mistrza co prawda, ale chyba punktowo mieli jeden z lepszych sezonów, jak nie najlepszy w historii.
Wiadomo że nazwisko Mou może przyciągnąć ciekawych graczy i pewnie trochę zainwestują.
Ciekawe czy Mou ma jeszcze paliwo w baku by coś fajnego zrobić w Lidze Mistrzów z takim zespołem.
hcbadixhc - #mecz #pilkanozna
W sumie chyba dziwna decyzja w Fener, przegrali mistrza...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę upadek Mou jako topowego trenera, w porównaniu do Carlo, Guardioli czy Kloopa. No ale jego filozofia plus styl gry już trochę archaiczna i nie atrakcyjna
  • Odpowiedz
@rooger: Z nami po 3 porażkach na Euro, ale to byłby 3 gość z kraju co go chyba za bardzo nie polubimy, ale może Romek A. da mu jakiś inny paszport ze swojej kolekcji, dofinansuję Nitras trochę PZPN i The Special One 20 lat po prime w Polsce, why not?
  • Odpowiedz
@rooger albo pójść do Bundesligi do jakiegoś klubu oprócz Bayernu czy Borussi - jakiś RB Lipsk czy Eintracht, to jedyna z topowych europejskich lig, w której jeszcze nie pracował.
  • Odpowiedz
@galicjanin: Tu pełna zgoda. Oszukać przeznaczenie czy do 3 razy sztuka. Ale ogólnie jakiś 65-letni The Special One to już niedługo za jakiś czas na Okęciu za młodego Szulczka co okazał się niewypałem, why not;)
  • Odpowiedz
@rooger: W teorii 100 % racji, a w praktyce Benhałer na stare lata uczył kolegów Dwighta Y. kilku zasad taktycznych,a Polaków wszystkiego, bo Lis go nawet człowiekiem roku zrobił;)
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Beenhakker nigdy nie dorobił się takiej pozycji w światowym futbolu jak Mourinho, a i Mourinho daleko jeszcze do tego etapu kariery, na którym Leo obejmował Polskę.
  • Odpowiedz
@rooger: Zgoda. Choć ja i tak po latach biję brawo dla Listkiewicza, że wziął LEO. Osiągnięcia trenerskie LEO:
Ajax
Mistrzostwo Holandii (2): 1979/80, 1989/90
Real Madryt
Mistrzostwo Hiszpanii (3): 1986/87, 1987/88, 1988/89
Puchar Króla
  • Odpowiedz
  • 0
@Matpiotr: To zależy, I Galata i Fener miały sezon konia tak naprawdę, pewnie w następnym wróci to do normy tj. 75-85 punktów, bardzo możliwe że Mou przepchnie jakoś mistrza.
A jego doświadczenie może zaprocentować w LM i może Fener coś powalczy, zwłaszcza że teraz będzie nowy format i będą ciułać punkty.
  • Odpowiedz