Wpis z mikrobloga

Jako że obserwuje głównie rynek poznański, który wg. mnie względem tego co miasto oferuje (a oferuje sporo) jest wyceniony bardzo sensownie względem innych ośrodków z ciekawości sprawdziłem na stronie popularnego dewa, który nie boi się podawać cen jak tam sytuacja w stolicy i powiem Wam - trzymajta się xd - 18k za takie coś dla największych mieszkań xd xd xd

#nieruchomosci
grek_zorba - Jako że obserwuje głównie rynek poznański, który wg. mnie względem tego ...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@grek_zorba: kupowałem tam w 2016 za niecałe 6 z metra. Generalnie Bemowo uważam za fajne miejsce, za niedługo będzie tam metro. Do centrum 30 minut, do otuliny KPNu 20 minut rowerem. Wszystko na miejscu.
  • Odpowiedz
  • 1
@goferek: @milfhunter69 ja to wszystko rozumiem ale macham myszką, rozglądam się i jak uświadomię sobie że te 4pokojowe mieszkania tam, póki co w środku pola xd to 22 lata na średniej krajowej to jednak wieje to absurdem xd
  • Odpowiedz
@grek_zorba: niestety metro podbija mocno cenę. Nie bez powodu, dostęp do metra, a zwłaszcza do tej linii (która będzie niedługo najbardziej komfortowa linią w Warszawie) jest mega wygodne.
  • Odpowiedz
@milfhunter69: Chrzanów jest totalnie nie przystosowany do takiej ilości mieszkańców, Szeligowska to trup, S8 to jest nieporozumienie które jest od 14 dzień w dzień zakorkowane, jak wprowadza się wszyscy ludzie do tych bloków co tu mają być to będzie jeden wielki korek, plus jest jeszcze budowana szkoła przy tej nieszczęsnej Szeligowskiej to dodatkowo spotęguje korki w tamtym miejscu
  • Odpowiedz
  • 0
@onomatopejusz: ale to 13-15 to takie bliżej centrum. Tam gdzie jest pole i jeździ tramwaj to takie 10k.

No ja rozumiem że metro to jest plus no ale... #!$%@? bez przesady xd xd xd to wygląda jakby stacja metra to było +5k do ceny, nawet jeśli ono jedzie do centrum 30 minut xd
  • Odpowiedz
@grek_zorba
Ludzie to kupią, bo w wawie wyceny są kosmiczne.

Jest taka jedna inwestycja na woli, gdzie wołają sobie dobre 20-23k z metra bo na woli, w w pobliżu masz tylko autobus, do tramwaju dymasz dobry kilometr przez zapadnięte chodniki gdzie nierzadko jest błoto bo budują obok xD albo dymasz 4 przystanki do metra.

Ludzie to kupią, zwłaszcza jak stacje metra otworzą, ba developer wtedy pewnie znowu cene podniesie...
  • Odpowiedz
@przegryw-gieldowy: ja mam mieszkanie przy Batalionów Chłopskich(tych blisko Kaufa). Te tereny znam 30 lat - pamiętam jak były to pola kapusty. Tutaj podstawą transportu będzie metro i komunikacja miejska. Po drugiej stronie górczewskiej masz park z amfiteatrem a jak pojedziesz lazurową na północ to 10/15 minut zaczyna się las otulina KPN(super rekreacyjne tereny). W okolicy są sklepy, przedszkola, żłobki, szkoły, centra handlowe. Cała infrastruktura.

Co do samochodu to normalne że
  • Odpowiedz
@grek_zorba: teraz to jest "pole kapusty"(tak naprawdę to już było bo sam widziałem jak okolica się rozwinęła przez 30 lat). 2016 - to było dopiero pole kapusty XD

09/23 kupiłem mieszkanie w Soho(wtedy 15700/m2 dziś ponad 20). To miejsce z ogromnym potencjałem - tam też ma być metro a cała okolica od euro 2012 bardzo zyskała. Mój teściu dalej nie przekonany bo on dalej kojarzy pragę z patologią.

Zapraszam na
  • Odpowiedz
No ja rozumiem że metro to jest plus no ale... #!$%@? bez przesady xd xd xd to wygląda jakby stacja metra to było +5k do ceny, nawet jeśli ono jedzie do centrum 30 minut xd


@grek_zorba: mieszkales w warszawie czy tylko tak sie wypowiadasz? metro to najwieksze ulatwienie komunikacyjne jakie moze byc - lato/zima jest stala temperatura, nie pada, nie musisz patrzec na rozklad.
Sam jakims wielkim fanem tej okolicy
  • Odpowiedz