Wpis z mikrobloga

#sny #pytanie

Śniło mi się że kogoś biłem ale moje ciosy w ogóle nie miały mocy. Tak samo regularnie miewam sny w których chcę biec ale coś mocno mnie ogranicza.
Tez macie takie sny z kategorii "bezradności"?
stanley___ - #sny #pytanie 

Śniło mi się że kogoś biłem ale moje ciosy w ogóle nie m...

źródło: 41GMdvnKLFL

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@stanley___ albo jadę samochodem na wstecznym, bo muszę wycofać albo coś i ktoś\cos za mna wyskakuje że muszę hamować... No i nie mogę wyhamować :D
  • Odpowiedz
@stanley___: ja tak mam w snach ze strzelaniem z broni palnej. Strzelam, a pociski są tak słabe że odbijają się od celu albo w ogóle do niego nie dolatują. Czasem broń w ogóle nie chce działać a ja się męczę żeby jej przywrócić sprawność i na nic się to zdaje.
Ciekawe czemu ewolucja zaimplementowała nam taką niemoc w snach
  • Odpowiedz
@stanley___: @JanuszKarierowicz @Lesiu198 spieszę z o jasnieniem w czasie marzeń sennych twoje ciało jest sparaliżowane z robil nie zrobił sobie krzywdy. Ten paraliż raz działa lepiej raz gorzej[eg. Sikanie w snie] gdy sen jest bardzo płytki odbierasz sygnały ze sparaliżowanych mięśni, i ta nie moc w śnie jest kombinacja twojej woli we śnie z tym że mięśnie nie działają.
  • Odpowiedz
@stanley___: @krystekw2 każdy ma sny około 5 dziennie. Tylko ich nie pamiętamy bo są bez użyteczne:p w tydzień można się nauczyć żyć pamięci snów. W zasadzie to jeden dzień czasem wystarczy mówisz sobie ze chcesz pamiętać sny i mózg zachowa je w ramię do obudzenia
  • Odpowiedz
@stanley___: to jest #!$%@?. Jako że sam reguralnie biegam to takie sny są męczące jak nie wiem. Ostatnio biegłem we śnie właśnie i dokładnie jak na obrazku, czułem jakby mnie coś trzymało na gumie i nie pozwalało biec xd
  • Odpowiedz
Teraz nic mi się nie śni* (nie pamiętam żadnych snów po przebudzeniu od dłuższego czasu)


@topikPajak: jestem świadomy takich oczywistości dlatego napisałem w takiej formie jak wyżej ()
  • Odpowiedz
@stanley___: nic mi się nie śni ( ͡° ʖ̯ ͡°) Albo nie pamiętam. Za to kiedyś miałem taki regularnie wracający sen, w którym próbowałem biec i nie byłem w stanie złapać odpowiedniego rytmu. Nogi mi się plątały i w końcu traciłem równowagę, po czym zaczynałem biec na czworaka jak jakiś dziki kot XD Ręce, nogi, ręce, nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Była
  • Odpowiedz
@stanley___: zależy co znaczy jakościowo. Śpię dobrze, nie budzę się, ale przez tryb życia często chodzę późno spać i bywa, że sypiam po 4-5 godzin tylko. Bywa, że raz na kilka dni odsypiam po południu, potem wstaję się tylko umyć i idę spać. Funkcjonuję tak już z kilkanaście lat, snów nie pamiętam chyba nawet dłużej. Tzn. czasem coś pamiętam, ale rzadko. Ostatnio np. śniło mi się, że zajarałem jointa, po
  • Odpowiedz